Hebe recenzie – drogéria, skúsenosti a názory zákazníkov

Hebe je obchodný reťazec, ktorý ponúka široký výber produktov pre zdravie a krásu. Založený bol v roku 2011 portugalskou obchodnou skupinou Jerónimo Martins. Hebe drogéria sa stala jedným z najväčších kozmetických reťazcov v Poľsku s viac ako 300 kamennými predajňami a internetovým obchodom. Hebe recenzie už poskytlo množstvo zákazníkov.

Ich predajné miesta sú navrhnuté s dôrazom na modernosť a prístupnosť, a sú plné najnovších kozmetických trendov. Na Slovensku je značka Hebe kozmetiky dostupná ako e-shop hebe sk.


Obsah článku


KĽÚČOVÉ INFORMÁCIE:

 • Väčšina zákazníkov si chváli kvalitu kozmetiky a drogérie Hebe, ako aj ich dostupnosť za prijateľné ceny.
 • Pozitívne Hebe.com recenzie vyzdvihujú rýchlosť doručenia, výhodné akcie a variabilitu sortimentu.
 • Negatívne Hebe recenzie naopak poukazujú na problémy s doručením objednaných produktov, vrátane meškania alebo doručenia iba časti objednaného tovaru.
 • Recenzie na Hebe com oceňujú poskytovanie originálnych produktov overenými dodávateľmi, čo zabezpečuje vysokú kvalitu tovaru.

Hebe recenzie na Heureka

Keďže Hebe drogéria pôsobí už aj na Slovenskom a Českom trhu, dajú sa nájsť recenzie aj na stránke Heureka. Zatiaľ sú dostupné predovšetkým pre českú verziu. Tu sú niektoré Hebe recenzie z Heuréky:

 • Sandra: „Jsem s obchodem velmi spokojená, i když neobjednam poprvé, měla jsem momentálně strach kvůli špatným recenzím, kterých hodně přibylo, ale vše v naprostém pořádku a budu dále nakupovat. Negativní recenze nechápu…“
 • Nikol: „Už jsem poučená a před objednáním čtu recenze na daný obchod, tady se mi recenze moc nelíbili, ale zkusila jsem to, buď bych se poučila nebo by vše proběhlo ok. A taky že jo, zboží jsem měla do 3 dnů doma. Objednávala jsem již dvakrát a ani u jedné objednávky nebyl problém. Objednávám ale raději jen na dobírku, abych náhodou nepřišla o peníze, kdyby náhodou.“
 • Anonym: „Zboží přišlo v pořádku. Vrátila jsem však produkt (elektrický zubní kartáček) ve 14-ti denní zákonné lhůtě a více než po měsíci nemám ani zboží, ani peníze. Společnost neustále sama urguji. Na infolince vždy dostanu odpověď, že situaci prověří, ale nic se neděje. Přístup společnosti je opravdu špatný a já osobně u nich nikdy žádné zboží neobjednam.“
 • Anonym: „ESHOP NEDOPORUČUJI, mají sice výhodné akce a dopravu zdarma, ale k čemu to je, když zákazník pak dostane pouze polovinu objednaného a zaplaceného zboží. Pokud eshop Hebe nezačne komunikovat se snahou o kompenzaci, obrátím se na ČOI.“

Hebe recenzie na Heureke sú pozitívne aj negatívne. Väčšine zákazníkov však tovar prišiel v poriadku a včas bez akýchkoľvek problémov. Hebe drogéria ponúka značkové produkty za výhodné ceny, čo oceňuje prevažná časť zákazníkov.

Niekedy sa však objavujú problémy s doručením a komunikáciou v prípade riešenia problémov s objednávkou či vrátení tovaru. Na Heureke ale prevládajú pozitívne ohlasy.

Hebe recenzie z Modrykonik.sk

Fórum modrykonik.sk je bohatý zdroj recenzií. Názory a skúsenosti si tu vymieňajú prevažne ženy, ktoré už na Hebe nakúpili, resp. hľadajú zákazníkov, ktorí už s nákupom skúsenosti majú. Tu sú niektoré Hebe recenzie:

 • katyt: „Výhodné sú hlavne tie ich akcie, teraz majú napr.niektore výrobky ak kúpiš dva kusy, tak druhý je o 60% lacnejší a dni aplikácie, každý deň je v ponuke nejaký výrobok len za 1 cent, tak ja už idem 3× objednávať. Dokonca mi teraz poslali zľavový kód na 5 eur ako kompenzáciu za zrušenie objednávky z ich strany.“
 • nikkix: „Ja som si objednávala konkrétne poľské šampóny, ich znacky a všetko ok. Nemôžem nič povedať. S produktmi som nadmieru spokojná a s priebehom objednávky tiež.“
 • katyt: „Ja som objednala už asi šiesty krát, všetko prišlo do tých 2 dní od odoslania, poštovné nad 5 eur je zdarma, ešte aj dobierka zdarma čo už dnes nikto neponúka, všade je to spoplatnené. Ceny majú výborné, len niektoré produkty mi od nich chýbajú. Tie ich poľské výrobky hlavne značka Bielenda, ktorú som si celkom obľúbila sú často v akcii za pár eur. Ja som spokojná s touto stránkou.“
 • radleristka: „Ja som teraz v priebehu týždňa robila 2 objednávky. Obe dodané rýchlosťou blesku ,pošta nad 5e zdarma , kuriér slov.posty dobierka bez doplatku.“
 • janka909: „Mne prislo nieco uplne ine nez som si objednala, bolo to prvy a posledny krat, polske ksunty a leteli rovno do kosa.“
 • fopka: „ak telefónne, tak je tam ta slávna infolinka, na ktorú nikto nereaguje… V kuse to spája a hlási ze je človek prvý v poradi. Raz som nechala zvoniť 20 minút a aj tak ma nespojilo, reagujú na mejl po cca 2 dňoch odpísali.“

Aj na modrom koníkovi sa nájdu spokojní aj menej spokojní zákazníci, prevažná miera objednávok však dopadla dobre. Hebe Slovakia tak má zatiaľ najmä zákazníkov, ktorým prišli objednávky včas a v poriadku. Avšak ak by malo Hebe Slovakia niečo zlepšiť, je to komunikácia so zákazníkmi.

Hebe recenzie na Heureke sú pozitívne aj negatívne. Drogéria Hebe ponúka značkové produkty za výhodné ceny, čo oceňuje prevažná časť zákazníkov.

Hebe kozmetika – recenzie

Hebe kozmetika ponúka rozmanitú kolekciu kozmetiky svojej vlastnej značky. Zákazníci majú možnosť vybrať si z širokej škály produktov, ktoré vyhovujú ich preferenciám a potrebám. Portfólio zahŕňa viacero značiek, z ktorých každá sa zameriava na konkrétny segment trhu:

 • Hebe Naturals: Táto značka vyniká prírodnými zložkami, čím ponúka zákazníkom možnosť využívať produkty s minimálnym množstvom chemických látok.
 • Hebe Professional: Zameraná na profesionálnu starostlivosť, táto časť kolekcie je určená pre tých, ktorí vyžadujú vyššiu úroveň odbornosti vo svojej kráse a starostlivosti o telo.
 • Hebe Cosmetics: Pre tých, ktorí hľadajú dokonalé líčenie. Kozmetika pod touto značkou je navrhnutá tak, aby poskytovala štýlový a profesionálny vzhľad.
 • Hebe Basics: Táto časť kolekcie je venovaná jednoduchosti a účinnosti. Ide o produkty, ktoré sú ľahko použiteľné a efektívne.
 • By Hebe: S exkluzívnymi riešeniami a špeciálnymi produktmi, ktoré možno nájsť iba v Hebe.
 • Hebe for Men: Špeciálne určená pre mužov, táto časť kolekcie poskytuje produktový rad, ktorý zohľadňuje špecifické potreby mužskej pleti a starostlivosti.

Hebe kozmetika sa snaží byť na čele aktuálnych trendov a neustále vytvára nové riešenia, ktoré zodpovedajú potrebám ich klientov. Ich vlastná kozmetická značka sa zaväzuje priniesť vysokú kvalitu za dostupnú cenu, pričom filozofia spoločnosti podporuje myšlienku, že krása a starostlivosť by mali byť dostupné pre každého.

S ich portfóliom, ktoré zahŕňa nielen kozmetiku pre telo a vlasy, ale aj doplnky a produkty pre starostlivosť o ruky a nohy, si zákazníci môžu vybrať podľa svojich individuálnych preferencií a potrieb. Bez ohľadu na to, či preferujú prírodné zložky, veganské riešenia alebo jednoduché a efektívne produkty, môžu nájsť to správne v Hebe kozmetike.

Recenzie Hebe kozmetiky je možné nájsť priamo pri konkrétnych produktoch. Netýka sa to iba značky Hebe, ale aj produktov iných značiek v ponuke. Zákazníci, ktorý si daný produkt zakúpili a vyskúšali, majú možnosť napísať k nemu recenziu, čo môže uľahčiť výber a rozhodovanie iným zákazníkom.

Hebe drogéria – zľavový kód a akcie

Hebe.sk ponúka množstvo výhod, ktoré motivujú zákazníkov k nakupovaniu na ich platforme. Tu sú niektoré z hlavných výhod, ku ktorým parí aj Hebe zľavový kód:

 • doprava zadarmo pre prihlásených zákazníkov: Každý, kto sa zaregistruje na Hebe.com, môže využiť dopravu zadarmo pri každom nákupe nad 5 €. Táto výhoda motivuje zákazníkov k pravidelnému nakupovaniu a využívaniu bezplatnej dopravy.
 • zľava -10 % na prvú objednávku online: Noví zákazníci majú možnosť získať 10% zľavu na vybrané produkty pri svojej prvej objednávke cez online obchod. Tento prvotný bonus môže zákazníkom umožniť vyskúšať rôzne produkty za zvýhodnené ceny.
 • zľavy na bestsellery až do -20 %: Na hlavnej stránke sa nájdu zľavy až do -20 % na ich bestsellery. Táto ponuka umožňuje zákazníkom získať obľúbené produkty za zvýhodnené ceny.
 • zľava 10 % pre stiahnutie aplikácie: Zákazníci, ktorí si stiahnu aplikáciu Hebe, môžu získať dodatočnú zľavu vo výške 10 % na všetky produkty pomocou Hebe zľavového kódu „app10“. Tým, že si zákazníci stiahnu aplikáciu, sa otvárajú dvere k ďalším výhodám a bonusom.
 • blog s inšpiráciou a trendami: Na ich webovej stránke nájdete blog, ktorý poskytuje zákazníkom inšpiráciu a informácie o najnovších beauty trendoch. Tento obsah môže pomôcť zákazníkom pri výbere produktov a skvalitnení ich nákupného zážitku.
 • zoznam želaní a notifikácie o zľavách: S aplikáciou môžu zákazníci pridávať svoje obľúbené produkty do zoznamu želaní a dostávať upozornenia, keď sú tieto produkty v zľave. Týmto spôsobom môžu využívať zľavy na produkty, ktoré ich zaujímajú.

Všetky tieto výhody svedčia o tom, že Hebe.sk sa snaží nielen ponúknuť kvalitné kozmetické produkty, ale aj zabezpečiť, aby zákazníci mali príležitosť ušetriť a zároveň si užívať priaznivý nákupný zážitok.

Hebe kozmetika

Hebe kozmetika sa teší popularite v Poľsku, pričom tisíce žien každodenne nakupujú obľúbené kozmetické produkty v kamenných predajniach alebo online na Hebe.pl. S cieľom poskytnúť cenovo dostupné kozmetické produkty zákazníkom po celej Európe, spustili v roku 2021 medzinárodnú stránku hebe.com.

Od roku 2022 sa zameriavajú aj na zákazníkov z Českej a Slovenskej republiky s novým internetovým obchodom. Na hebe.com/sk je možné nájsť viac ako 18 000 produktov z celého sveta, vrátane kórejskej kozmetiky. Nájdu sa aj produkty, ktorých súčasťou je kyselina azelaová vhodná najmä na pleť so sklonom k akné.

Ponúkajú široký výber profesionálnej kozmetiky a špeciálnych produktov pre citlivú pleť. Hebe kladie dôraz na originalitu svojich produktov a spolupracuje len s dôveryhodnými dodávateľmi. Mnohé produkty sú exkluzívne dostupné iba v Hebe.

Okrem toho vytvárajú vlastné kozmetické značky, ktoré sú reakciou na aktuálne trendy a potreby zákazníkov. Medzi tieto značky patria Hebe Naturals, Professional, Cosmetics, Basics, By Hebe a Hebe for Men. Cieľom je spojiť vysokú kvalitu s rozumnou cenou na hebe sk. Aj dostupná kozmetika môže byť najlepšia kozmetika. Medzi populárnu kozmetiku sa v poslednej dobe radí aj britská značka Medik8.

Hebe com recenzie – zhrnutie

Hebe com recenzie zákazníkov sú dôležitým aspektom pri hodnotení kvality služieb a produktov v oblasti kozmetiky. Zdá sa, že Hebe získava pozitívne hodnotenia od väčšiny zákazníkov, ktorí ocenia nielen nízke ceny, ale aj široký sortiment dostupných produktov.

Zľavová kampaň a výrazné akcie prispievajú k atraktivite Hebe pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitné produkty za výhodné ceny. Viac ako 90 % zákazníkov je spokojných s termínom dodania, čo naznačuje, že Hebe dodržiava sľuby týkajúce sa rýchlosti doručenia objednávok.

Okolo 80 % zákazníkov má pozitívnu skúsenosť s komunikáciou, čo je ďalší pozitívny signál o starostlivosti a efektívnej komunikácii so zákazníkmi. Samozrejme, niektoré Hebe.com recenzie spomínajú komplikácie, ako sú problémy s doručením alebo poškodený tovar. Podobne je na tom eshop makeup.sk, ktorý je však u mnohých zákazníkov obľúbený, najmä vďaka nízkym cenám.

Je však dôležité, že väčšina zákazníkov uvádza, že reklamačné oddelenie Hebe prijíma ich požiadavky a aktívne rieši problémy. To naznačuje, že Hebe sa snaží vyriešiť prípadné problémy a udržiavať spokojnosť zákazníkov na vysokej úrovni.

Celkovo sa zdá, podľa Hebe.com recenzií, že majú silné postavenie na trhu a dokážu si udržať vernú zákaznícku základňu pomocou kombinácie nízkych cien, výrazných zliav a kvalitných produktov. Výhodné produkty z Poľska sa dajú zakúpiť aj bez toto, aby sa navštívili populárne trhy v Poľsku, ktoré sú takmer vo všetkých mestách napríklad aj v poľskom Zakopanom.