CIEN – BB CREAM

img_20160402_125330-5154577 Konečne ste sa baby dočkali a ja vám poviem niečo viac o kozmetike z Lidla. Je pravda, že nejako ma nikdy nelákala kozmetika od takýchto značiek. Keďže za deň prečítam asi 20 recenzií na rôzne produkty dostala som sa aj k lidl kozmetike, ktorá je v poslednej dobe dosť diskutovaná. Či na blogoch alebo instagrame. Pozitívne recenzie a názory ma nalákali a predsa len, cena pri týchto výrobkoch nie je až taká šialená. Ako prvý produkt som sa rozhodla kúpiťsi BB cream. Kozmetiku od Lidl nájdeme pod značkou Cien. V poslednej dobe sa zvýšil počet produktov Cien a nájdete ich už ako stály sortiment v regáloch. img_20160402_125236-1850420 BB krém je v predaji v 2 odtieňoch – svetlý a tmavší. Keďže mám svetlú pleť kúpila som si ten svetlejší. BB krém sa nachádza v škatuľke a v obyčajnej tube. Hneď po otvorení ma zarazila vôňa. Make-upy a BB a CC atď. 😀 majú žiadnu vôňu, príjemnú vôňu ale väčšinou je to taká divná vôňa. A tento BB krém mi veľmi pripomína Niveu – klasický krém. Túto vôňu mám veľmi rada a hneď som mala pocit, že to bol skôr hydratačný krém ako BB. Niektoré BB krémy majú krytie veľmi nízke a skôr zocelia tón pleti a rozžiaria ju ale na druhú stranu, tu máme aj také, ktoré zakryjú všetko a tiež sú hydratačné / väčšinou sú to azíijske značky /. Aký preferujete typ BB krému ? Pretože keď niekedy čítam v recenzii že “ BB krém nie je na to aby mal vysokú kryciu schopnosť ale aby iba zocelil farebný tón pleti“. Toto tvrdenie mi príde troška také, možno „protirečenie“ pretože máme na trhu BB krémy od iných značiek, ktoré práve stavajú na krytí ale pri tom majú aj ostatné vlastnosti ako je hydratácia, zjednotenie pleti atď. Určite mi napíšte ako beriete vy BB krémy. 🙂 img_20160402_125537-5822799img_20160402_125652-5142009 BB krém sa veľmi dobre rozotiera po pleti a aj príjemné, pretože naozaj mám pocit ako keby to bol skôr krém. Na začiatku vyzerá troška do oranžova ale po chvíľke splynie s pleťou  a nemusíte sa báť žiadnej oranžovej. Pleť zostane jemnučká ako detská pokožka, ako keď si dáte hydratačný krém –  čo je úplne super. Bohužiaľ tento svetlý odtieň bol na mňa tmavý a možno v lete ho použijem. Podtón má do žlta čo je tiež skvelé. Krycia schopnosť je veľmi nízka, skôr až žiadna. Ak vás trápia akné, kruhy pod očami atď tento BB krém nie je určite pre vás. Ak však máte suchú pleť ale máte minimálne problémy s pleťou tento krém bude pre vás úplne super. Pleť budete mať jemnučkú a hydratovanú. Pleť zocelí a rozžiari a cez leto to bude dobrá voľba. Cena je okolo 2,50 € čo je úplne wow! Najbližšie rozmýšľam o odličovači na oči a odličovacie obrúsky, na ktoré som čítala samé chváli.

Napíšte mi do komentára aký máte vzťah k značke Cien, či ste niečo vyskúšali alebo sa niečo chystáte vyskúšať. Budem sa tešiť! 🙂

Volám sa Suzzie a rada vás prevediem svetom kozmetiky, krásy a zábavy. Milujem skúšať kozmetiku, líčiť sa a variť. Už niekoľko rokov vám prinášam články zo sveta kozmetiky a môjho života. Rok 2016 bude ešte lepší! Teší ma, že si zavítala na môj blog a verím, že sa ti v Suzzie world bude páčiť!