Do sveta sa rúti nová chlapčenská skupina. Prekoná poslednú TOPKU One Direction?

nova-chlapcenska-skupina

Kvalitná chlapčenská skupina, ktorá by rozvášnila davy fanyniek do nepríčetnosti, je fenoménom, ktorý vo svete hudby po rozpadnutí sa kapely One Direction, rozhodne chýbal. Tento typ skupiny totižto neovplyvní len hudobnú  scénu, ale aj celkový životný štýl a módny názor teenagerov.

Po niekoľkých neúspešných pokusoch, sa Simonovi Cowellovi podarilo objaviť päticu chlapcov, ktorí spolu vytvorili skupinu s názvom PRETTYMUCH.

Skupina PRETTYMUCH

Koncepcia skupiny nie je podobná len už spomínanej kapele One Direction, ale taktiež bude inšpirovaná aj jej významnými predchodcami, ktorými sú Backstreet Boys, či NSYNC. Päť vybraných šťastlivcov spolu žije v jednom dome v Los Angeles už od roku 2016.

Spoločné bývanie im umožnilo nielen lepšie sa spoznať, ale taktiež im doprialo maximálne množstvo času na prípravu svojho prvého albumu. Svetlo sveta už uzreli dva prvé single, ktorými sú “Would you mind ” a “Teacher”, rovnako sú k nim už natočené aj videoklipy. Prvýkrát boli predstavené v auguste tohto roka na významnej udalosti 2017 Teen Choice Awards.

Členmi tejto budúcej hviezdnej kapely sú Brandon (17) z Texasu, Edwin (18) z New Yorku, Zion (18) z Kanady, Nick (19) z New Jersey a napokon aj Austin (19) zo Severnej Karolíny. Okrem toho, že sa z chlapcov stali super kamaráti a rozumejú si aj hudobne, priblížil sa aj ich štýl obliekania.

Preferujú najmä takzvané “street” značky ako napríklad Supreme, Vans, či Gosha Rubchinskiy. Pokiaľ ide o doplnky, chlapci sa zamilovali do Gucciho. Hoci ich na významné udalosti oblieka stylista, ich fotky na sociálnych sieťach ukazujú pravý štýl chlapcov odzrkadľujúci ich mladosť a záľubu v skatebordoch a tzv. “street” štýle.

Členovia skupiny

Hoci majú chlapci veľmi podobný štýl, každý z nich je niečím výnimočný a charakterizuje ho iný obľúbený kúsok z jeho šatníka, podľa ktorého ho spoznáte už na prvý pohľad.

Edwin miluje veľké kožušinové kabáty, avšak nechce vyzerať ako dievča, preto sa snaží to poňať trochu rokovo. Austin zbožňuje mačky a Star Wars. Typickým kúskom z jeho šatníka sú staré košele pochádzajúce z 80. či 90. rokov.

Zion má rád pohodlný mestský štýl, obľúbené rifle, sako a taktiež nedá dopustiť na vintage štýl. Neodmysliteľným kúskom je jeho klobúk. Brandon miluje plamene, vzory, farby či nápisy všetkého druhu. Toto všetko vystihuje Brandonov štýl. Najviac však miluje netypické opasky skladajúce sa z reťazí, či šnúr. Nick zbožňuje atletický štýl a rozhodne “fičí” na topánkach. Čím bláznivejšie, tým lepšie.