Action – obchodný reťazec s výhodnými cenami

Action

Action je moderný obchod, ktorý ponúka rôznorodé produkty za výhodné ceny. Jeho hlavným cieľom je uspokojiť potreby a želania zákazníkov a priniesť im kvalitné a dostupné produkty pre každú domácnosť. V Action sa nachádza široký výber spotrebného tovaru a mnoho iných produktov. Dajú sa tu nájsť rôzne sezónne a tematické produkty, ktoré môžu zjednodušiť a spríjemniť život.

Obchod Action si zakladá na svojej jednoduchosti a pohodlnom nákupnom zážitku. Jeho hlavným cieľom je poskytnúť vám všetko, čo potrebujete vo výbornej kvalite a za skvelú cenu. A to všetko na jednom mieste. Tak príďte navštíviť obchod Action a nechajte sa prekvapiť jeho širokým výberom a nízkymi cenami.

Obchodný reťazec Action

Action je nízkonákladový obchodný reťazec, ktorý sa špecializuje na predaj širokého sortimentu, tovaru za veľmi atraktívne ceny. Tento obchodný reťazec prvýkrát vznikol v roku 1993 v Holandsku a odvtedy sa rozšíril do viac ako 1 000 predajní v rôznych krajinách Európy. Jeho úspech spočíva v jednoduchom koncepte, a to ponúkať zákazníkom kvalitný tovar za nízku cenu.

V obchodnej sieti Action sa nachádza široký sortiment produktov z rôznych kategórií, ako napríklad oblečenie, hračky, elektronika, domáce potreby a mnoho ďalších. Väčšina tovaru je výrobkom vlastnej značky, čo umožňuje udržiavať nízku cenu bez narušenia kvality.

 • Jedným z kľúčových faktorov, ktoré prispeli k rýchlemu rozvoju a úspechu obchodného reťazca Action je ich rýchly obrat tovaru. V priemere ponúkajú nový tovar každý týždeň, čo znamená, že zákazníci majú vždy čerstvú a aktuálnu ponuku tovaru. Týmto spôsobom sa snažia prilákať zákazníkov, ktorí hľadajú najnovšie trendy a produkty za výhodné ceny.
 • Ďalšou výhodou Actionu je, že ponúka kvalitný tovar nielen za nízke ceny, avšak aj s príjemným prostredím a službami. Jeho predajne sú prevažne na okraji miest, majú dostatok parkovacích miest a sú dostupné aj pre imobilných zákazníkov. Okrem toho, každá predajňa má modernú a prehľadnú úpravu tovaru, čo zjednodušuje nákupy pre zákazníkov.

V posledných rokoch si obchodný reťazec Action získal popularitu nielen medzi zákazníkmi, avšak aj medzi obchodnými partnermi. Jeho úspech umožnil rozšíriť jeho obchodnú sieť do viacerých krajín Európy, vrátane Francúzska, Nemecka, Rakúska, Poľska a ďalších. Vďaka tomu má Action prístup k širšiemu sortimentu tovaru a môže ponúkať ešte viac výhodných ponúk pre svojich zákazníkov.

Čo ponúka obchod Action?

Obchod Action je veľmi obľúbeným miestom pre nakupovanie rôznych výrobkov za skvelé ceny. Jeho ponuka je široká a mnohostranná, preto je vhodný pre každého zákazníka. Jednou z hlavných výhod obchodu Action je jeho cenová dostupnosť. Tu sa nachádza všetko, čo človek potrebuje za veľmi prijateľné ceny, čo obzvlášť ocenia tí, ktorí sledujú svoj rozpočet.

 • V obchode Action si totiž môžu kúpiť napríklad oblečenie, bielizeň, drogériu, elektroniku a ďalšie výrobky za veľmi priaznivé ceny.
 • Ďalšou veľkou výhodou obchodu Action je jeho široká ponuka produktov. Jeho regály sú plné rôznych produktov na každý deň, avšak tiež mnohých praktických doplnkov a originálnych darčekov. V obchode Action sa nachádza skutočne všetko, od oblečenia cez kuchynské potreby až po školské potreby. Či už hľadá človek drobnosti do domácnosti, alebo sa chce obdarovať niečím novým, v Action nájde všetko na jednom mieste.
 • Obchod Action je ideálnym miestom na objavovanie noviniek a trendy produktov za skvelé ceny.

Action je aj veľmi obľúbený pre svoje sezónne ponuky, ako napríklad výzdobu na Vianoce alebo letné potreby na dovolenku. Jeho široká ponuka umožňuje pripraviť sa na každú sezónu a dopriať si tie najbežnejšie aj tie menej známe výrobky.

Action v Bratislave

Action má svoj obchod aj v Bratislave. Jedným z najväčších lákadiel obchodu Action v Bratislave sú jeho limitované kolekcie, ktoré sú dostupné iba na obmedzený čas. Každý mesiac ponúkne nové a aktuálne produkty od oblečenia a obuvi, cez domáce potreby až po kozmetiku a športové potreby. Túto rozmanitosť je možné si vychutnať v príjemnom prostredí priamo v Bratislave.

Action obchod v Bratislave je ideálnym miestom nielen pre nakupovanie, avšak aj pre trávenie voľného času. Svojim zákazníkom ponúka okrem zaujímavých produktov aj príjemné prostredie, kde sa môžu cítiť dobre a stráviť príjemné chvíle. Tento obchod je pre všetkých, ktorí hľadajú niečo nové, originálne a zábavné.

Leták obchodu Action SK

Action je značka, ktorá má v ponuke široký sortiment tovaru za nízke ceny. Každý týždeň vychádza nový leták plný výhodných akcií, kde je možné nájsť všetko od domácich potrieb, záhradných potrieb, avšak aj hračky, kancelárske potreby a mnoho ďalšieho. V obchode Action sa zameriavajú na ponúkanie kvalitného tovaru za najnižšie ceny na trhu.

V letáku obchodu Action SK nájde záujemca vždy takú položku, ktorú hľadá, za extrémne nízku cenu. Taktiež sa vždy môže tešiť na nové, zaujímavé produkty, ktoré prichádzajú do ponuky, a tak nájde v obchode vždy niečo nové a zaujímavé.

V ponuke letáku Action SK sa nachádzajú produkty pre domácnosť, šport, módu, zvieratá či hračky. Celkovo tvorí sortiment Action až viac ako 6000 produktov, pričom až 1700 má cenovku pod 1 €. A každý týždeň do ponuky pribudne približne 160 nových produktov s akciovými cenami.

Ako funguje leták Action SK?

Akciové produkty v obchodoch Action sa menia každý týždeň. Nový akčný leták je dostupný vždy v stredu a platí do nasledujúceho utorka. Ak chce záujemca vedieť, ktoré produkty sú v akcii, môže si pozrieť aktuálny akčný leták na webovej stránke obchodu Action alebo v aplikácii Action. Leták je dostupný aj v predajniach Action.

Action na Slovensku

V súčasnosti má Action na Slovensku množstvo predajní, ktoré sú rozmiestnené po celom území krajiny. Jeho popularita neustále stúpa a pribúdajú nové a nové zákaznícke uspokojené tváre. To potvrdzuje skutočnosť, že obchod Action má vysoký podiel na trhu a je preferovanou voľbou nielen pre domáce spotrebiče, avšak aj pre drobné produkty pre domácnosť, kozmetiku, hračky či záhradný nábytok.

 • Jednou z hlavných výhod, ktoré na Slovensku ponúka obchod Action, je bezpochyby jeho široký sortiment. V predajniach sa nachádza všetko, čo človek potrebuje pre svoj domov, pekný exteriér alebo dokonca pre osobnú starostlivosť. Jeho pestrá ponuka zahŕňa aj sezónne výrobky, ktoré sú vždy v súlade s aktuálnym trendom.
 • Ďalšou veľkou výhodou je, že všetky produkty v obchode Action sú dostupné za veľmi atraktívne ceny. To umožňuje každému zákazníkovi uspokojiť svoje potreby a zároveň ušetriť svoj rozpočet. Action tiež pravidelne ponúka zľavy a akcie, ktoré umožňujú ešte väčšie úspory.
 • Výborný zákaznícky servis je samozrejmosťou v každom obchode Action na Slovensku. Priateľský a kompetentný personál ochotne pomôže s výberom produktov, poradí pri riešení problémov či poskytne informácie o aktuálnych zľavách a akciách.

Obchod Action na Slovensku je vždy pripravený vyjsť v ústrety svojim zákazníkom. Má otvorené a moderné predajne s príjemnou atmosférou, kde je možné nájsť všetko, čo zákazník potrebuje pre svoj domov. Jeho kvalitné a cenovo dostupné produkty spĺňajú najvyššie štandardy a zákazníci sa môžu vždy spoľahnúť na ich kvalitu.

Kde všade má Action predajne?

Action má svoje predajne v mnohých krajinách celého sveta. Jeho sieť sa rozrastá a čoraz viac ľudí má možnosť nakupovať v jeho obchodoch. Ak sa teda človek zaujíma o to, kde všade môžete nájsť predajne Action, je tu niekoľko tipov.

Action je holandská nadnárodná značka, ktorá bola založená v roku 1993. Odvtedy sa rozrastá a stala sa jednou z najobľúbenejších značiek pre spotrebné produkty v Európe. Svoje pobočky má v súčasnosti v 11 krajinách Európy.

 • Belgicko
 • Česko
 • Francúzsko
 • Holandsko
 • Taliansko
 • Luxemburg
 • Nemecko
 • Poľsko
 • Rakúsko
 • Slovensko
 • Španielsko

V týchto krajinách má Action spolu 2571 predajní.

V súčasnosti sa Action rozširuje do ďalších európskych krajín, a to do Bulharska, Rumunska, Maďarska a Grécka.

Action predajne sa nachádzajú nielen v hlavných mestách, avšak aj v menších obciach. Väčšinou sa nachádzajú na frekventovaných miestach, kde sú dostupné pre každého. Najčastejšie sú situované v blízkosti centier veľkých nákupných reťazcov, kde je možné využiť výhodu a nakúpiť v oboch obchodoch.

Action vo Zvolene

Action vo Zvolene sa nachádza v Obchodnom centre Klokan na ulici Obchodná 10. Otvorenie predajne sa uskutočnilo 22. marca 2023.

V predajni sa nachádza široký sortiment tovaru za nízke ceny. V ponuke sú produkty z nasledujúcich kategórií:

 • potraviny
 • drogéria
 • domáce potreby
 • hobby a záhrada
 • šport a outdoor
 • darčeky

Otvorenie predajne Action vo Zvolene bolo spočiatku sprevádzané veľkým záujmom zákazníkov. V prvých dňoch po otvorení sa tvorili dlhé rady a predajňa bola často vypredaná.

Action vo Zvolene je známy svojím bohatým sortimentom tovaru, ktorý uspokojí mnohých. Okrem toho, Action ponúka aj množstvo zaujímavých akcií a zľavových ponúk, ktoré sú vhodné najmä pre šikovných nakupujúcich, ktorí radi ušetria pár eur.

Action shop v Kittsee

Action shop v Kittsee sa nachádza v nákupnom centre K1 na ulici Eisenstädter Straße 29.

V Action shope v Kittsee sú dostupné produkty pre celú rodinu, od oblečenia, obuvi a doplnkov, cez rôzne kuchynské a domáce potreby, až po elektroniku, záhradné potreby a športové náčinie. A to všetko za veľmi priaznivé ceny, ktoré sú ťažko konkurencieschopné.

Jedným z hlavných dôvodov, prečo je Action shop taký obľúbený je skvelá kvalita a odolnosť tovaru. Všetky produkty sú starostlivo vyberané a prechádzajú prísnou kontrolou kvality, čo zaručuje spokojnosť a spoľahlivosť pre kupujúcich.

Okrem výhodných cien a kvalitného tovaru ponúka Action shop v Kittsee aj príjemné prostredie a priateľský personál. Tí vedia poradiť a pomôcť s výberom správneho produktu a vytvoriť tak príjemnú nákupnú atmosféru pre každého zákazníka.

Action ponúka leták aj v Rakúsku

Aj v Rakúsku je možné si užívať výhody nákupu v obchodoch Action a čítať ich leták. Každý týždeň vychádza nový, plný zliav, výpredajov a atraktívnych ponúk. V ňom sa nachádzajú najnovšie trendy a sezónne produkty za bezkonkurenčné ceny.

Nie je prekvapením, že Action sa stáva obľúbeným miestom pre nákup nielen pre domácich zákazníkov, avšak aj pre turistov a zahraničných obyvateľov. Nákup v obchodoch Action je jednoduchý, rýchly a príjemný zážitok.

Jeho prístup k zákazníkom je veľmi priateľský a personál vždy ochotne pomôže s výberom produktov alebo poradí s akýmkoľvek problémom.

Leták obchodu Action v Rakúsku je dostupný na internetovej stránke v sekcii „Wochenangebote“. Leták obsahuje aktuálnu ponuku tovaru a ceny.

Leták je k dispozícii v nemčine.

Ak sa záujemca chystá na nákup v predajni Action v Rakúsku, určite by si mal vopred preštudovať leták predajne. V letáku nájde aktuálnu ponuku tovaru a ceny.