Zuckmann Villa

Zrekonštruovaná villa v centre Piešťan na pešej zóne sa pýši honosným interiérom a cez leto dvoma terasami – na pešej zóne pred podnikom a v uzavretej časti, ktorú aj my viac obľubujeme – malý neutečie tak daľeko 🙂

Zuckmann Villa ponúka pár luxusných apartmánov na ubytovanie, sezónnu kuchyňu a pomerne dobrú kávu. Apartmány sme videli len z fotiek na webovej stránke, ako aj sami môžete posúdiť, vyzerajú krásne. Kuchyňa ponúka denné trojchodové menu. ktoré sa skladá z polievky, hlavného chodu a malého dezertu, ktorý v tomto prípade bol čokoládový puding s čerstvými jahodami. Jedálny lístok je pomerne stručný obsahujúci zväčša ľahké jedlá – domácu pastu, šaláty, prípadne club sandwich.

Samostatnou kategóriou tamojšej kuchyne sú dezerty, z ktorých máme najradšej mrkvovú kocku s mascarpone kŕemom – obľubuje ju aj Alex alebo klasický newyork style cheesecake. 

Neodmysliteľnou súčasťou dezertu je pre nás káva. Ponúkajú 9 grams coffee, ktorú pripravujú na tradičné spôsoby, ale aj ako moderné letné kávy, napr. cappuccino inverso na fotke (nesladené studené mlieko a kávová pena).

Medzičasom doplnili aj bedňu s legom a inými hračkami, takže aj Alex si príde na svoje.

Návštevu tohoto podniku určite odporúčame.