Zistite aký ste typ ženy, podľa mesiaca vášho narodenia. Toto sedí perfektne na každú jednu!

Môže to znieť zvláštne, ale podľa mesiaca narodenia, máte určité charakterové rysy. Pokiaľ vás zaujíma aké sú to a či na vás naozaj sedia, stačí si prečítať tento článok dokonca.

Január

Ženy, ktoré sa narodili v januári, sú naozaj ambiciózne. Sú však takisto vážne a konzervatívne. Málokedy ich uvidíme rozzúrené a často sa držia svojich zásad. Pokiaľ ich niekedy stretnete rozčúlené oblúkom sa im vyhnite! Ich častým problémom sú emócie, ktoré držia v sebe.

Ženy narodené v januári sa cítia najlepšie v spoločnosti, ktorú považujú za sebe rovnú, či sa už jedna o intelektuálnu úroveň, životné skúsenosti alebo názory na život.

Február

Pre februárové ženy je typické abstraktné myslenie, čo je dôvod, prečo ich mnoho ľudí nechápe. Ich nálada sa často mení a pokiaľ chcete s nimi vychádzať musíte sa obrniť trpezlivosťou. Keď to vydržíte zasypú vás svojim romantickým cítením a láskou. To isté však očakávajú od vás. Pokiaľ ich niekedy zradíte, ťažko si vás znovu pustia k telu. Na to sú príliš hrdé.

Marec

Všetky ženy, ktoré sa narodili v marci, sú bezstarostné. Pokiaľ majú po boku partnera, v ktorom vidia oporu, sú oddané a lojálne. Neskúšajte ich naštvať. Imponujú im muži, ktorí dokážu oceniť ich silu, charizmu a šarm. Tak si hľadajú aj partnerov. Byť so ženou narodenou v marci je ozajstným potešením. Nezamilujú sa však ľahko a rýchlo prehliadnu lacné triky, ktorými ich budete skúšať zvádzať.

Apríl

Diplomacia, pokora a úcta, tak by sa dali charakterizovať ženy narodené v apríli. Komunikácia je pre ne najsilnejšou vlastnosťou. Niekedy sú náchylné k sebaľútosti a potrebujú väčšiu oporu. Takisto sú veľmi žiarlivé a pokúšať ich v ich citoch nie je múdre. Akonáhle však získate ich dôveru, urobia z vás najšťastnejšiu osobu pod slnkom.

Máj

Ženy, ktoré sa narodili v tomto mesiaci, sa ľahko rozhodujú a stoja za svojimi rozhodnutiami a princípmi. Tieto ženy sú veľmi atraktívne, čo s ich zložitým charakterom vytvára nebezpečnú kombináciu pre každú osobu, ktorá sa do nich zamiluje. Ľahko okúzli každého muža a získajú od neho všetko, na čo si spomenú.

Jún

Júnové ženy sú veľmi zvedavé, kreatívne a komunikatívne. Rýchlejšie rozprávajú než myslia a to môže spôsobiť konflikty s druhými. Pravdou však je, že sa držia stranu od ohovárania a radšej vám všetko povedia na rovinu a úprimne. Vo vzťahu si na ne dávajte pozor, sú nebezpečnými hráčkami. Muži často nevedia čo si s nimi počať.

Júl

Tajomné a čestné sú práve ženy, ktoré sa narodili v júli. Nepúšťajú si príliš mnoho ľudí k sebe a ich vzťahy sú pevné. Málokedy sa chvália a nie preto, že by nemali čím. Nepatrí to proste k ich povahe. Často sú to krásne a veľmi inteligentné ženy. V konfliktoch sú zdvorilé, ale pokiaľ ich raz zradíte, nikdy vám už neodpustia.

August

Unikátna zmes s veľkým srdcom a mierna dávka sebastrenosti je pripravená pre všetky ženy narodené v auguste. Tieto ženy vyhrávajú všetky konflikty, ktoré im život prichystá. Nie je vhodné byť ich súpermi. Pokiaľ si nedáte pozor, zmetú vás z povrchu zemského. Ďalšou ich skvelou vlastnosťou je obrovský zmysel pre humor. Nikdy však nikoho nezosmiešňujú. Často sú stredom pozornosti a nemajú núdzu o mužskú spoločnosť. V ich prítomnosti totiž muži strácajú hlavu.

September

Láskavosť, disciplína a krása bola udelená ženám narodeným v septembri. Tieto ženy nikdy nezabúdajú na to, čo ste pre ne niekedy urobili. Ťažko odpustia zradu. Ich hlavným pohonom sú vzťahy, ktoré si udržiavajú a starajú sa o ne. Nemajú rady nič krátkodobého alebo len na jednu noc. Sú veľmi zásadové a náročné na svoj zovňajšok. Často sa nechávajú ovplyvniť rozumom, bez ohľadu na to, čo im srdce porúča. Muž, ktorý im môže poskytnúť najviac u nich vyhrá.

Október

Pre ženy narodené v októbri je typický silný charakter, vôľa a nezávislosť. Sú veľmi emocionálne založené, ale nikdy ich neuvidíte plakať. Majú vynikajúci intelekt a bývajú často úspešné. Problém majú s otvorenosťou. Sú si totiž vedomé vlastnej zraniteľnosti. Vďaka úspechom, ktoré dosahujú, bývajú v očiach druhých žien nenávidené.

November

So ženou narodenou v novembri nehrajte žiadne hry, Obvykle sú o krok dopredu aj keď si myslíte, že ste vo vedení. Skvele rozpoznajú lož. Preto si dávajte pozor na to, aby ste nestratili ich dôveru. Pokiaľ nie ste pripravení počúvať pravdu určite sa ich nepýtajte na názor, Novembrové ženy sú totiž veľmi úprimné.

December

Ženy narodené v poslednom mesiaci v roku sú netrpezlivé, impulzívne a majú často krát šťastie. V sporoch odchádzajú ako víťazi a to práve vďaka ich šťastene, ktorá vždy stojí na ich strane. Sú zábavné, chytré a majú skvelý zmysel pre humor. Ich kladnou vlastnosťou je skutočnosť, že aj napriek tomu, ako im ľudia ubližujú, majú veľké srdce.

Zdroj: WHAT KIND OF WOMAN ARE YOU ACCORDING TO THE MONTH IN WHICH YOU ARE BORN?