Zachej.sk otvorilo kamennú predajňu v srdci Košíc

01-1-300x200-7886978Už túto jeseň otvorilo kresťanské kníhkupectvo Zachej.sk svoju prvú kamennú predajňu uprostred rušných košických ulíc. Zákazníci tak môžu byť teraz svojim obľúbeným knižným titulom skutočne blízko. Slávnostné oficiálne otvorenie novej predajne spolu s posvätením jej priestorov sa uskutoční 20.10.2016 na Hlavnej 40 v Košiciach.

Od momentu, kedy sa zakladateľ kníhkupectva Jozef Ring spolu so svojou manželkou Zuzanou rozhodli pretaviť svoje vlastné pozvanie do novej výzvy, na reálny projekt, uplynuli už takmer 4 roky. Za ten čas sa stalo z malého internetového obchodíku jedno z najvýznamnejších kresťanských e-shopov na Slovensku.

V Zachejovi sme sa snažili zohľadniť talenty, ktoré so Zuzkou máme. Myslíme si, že sme ich mali nejako uchopiť a použiť. Tak vznikol Zachej. Ľuďom sme chceli v prvom rade priniesť lepšie služby. Ukázať im, že aj kresťanské kníhkupectvo môže byť vysoko profesionálne. Zákazníkom dokážeme poslať balíky veľmi rýchlo, môžu ich mať už na druhý deň. To veľmi oceňujú,“ povedal Jozef Ring, riaditeľ a zakladateľ kníhkupectva Zachej.sk.

Od internetového e-shopu ku kamennej predajni

Hoci počas svojho pôsobenia odoslalo kníhkupectvo spokojným zákazníkom skoro 19 ton kníh, nikdy sa nechcelo uspokojiť len s tým. Práve to bolo dôvodom pre ktorý otvorilo kníhkupectvo neďaleko Dómu svätej Alžbety v Košiciach, svoju prvú kamennú predajňu.

Chceli sme ľuďom ponúknuť možnosť prísť k nám, knihu si pozrieť, prelistovať a potom možno kúpiť. To bola pre nás ďalšia výzva. Následne sa naskytol priestor, ktorý nám ponúkal naplniť všetky tieto požiadavky“ ozrejmil Ring a dodal: „Chceli sme dosiahnuť najmä to, sa ľudia, ktorí prídu do kníhkupectva, a obzvlášť do kresťanského kníhkupectva cítili dobre.“ dodal Ring.

Priestory nového kníhkupectva posvätí augustinián

Nové kamenné kníhkupectvo Zachej.sk na Hlavej 40 v Košiciach (vo Vitézovom dvore) čaká 20. októbra aj oficiálne slávnostné otvorenie. Akcie sa zúčastnia viacerí kňazi a rehoľníci z košickej diecézy a okolia. Medzi nimi bude aj augustinián Juraj Pigula, ktorý novootvorenú predajňu a jej priestory požehná.

Zákazník na prvom mieste

Prioritou pre zamestnancov kníhkupectva Zachej.sk vždy bola a je, spokojnosť svojich zákazníkov. O neustálej snahe dokonale napĺňať ich potreby, vychádzať im v ústrety a vytvárať pre nich miesto, na ktoré sa budú radi znova a znova vracať, svedčí aj niekoľko získaných certifikátov kvality zákazníckeho servisu.

Medzi tie najdôležitejšie ocenenia patrí umiestnenie v prvej trojke zákazníckej ankety ShopRoku 2015 v kategórii Knihy a e-čítanie, certifikát Nakupuj bezpečne, a najmä certifikát Overené zákazníkmi. Ten získalo kníhkupectvo vďaka objektívnemu auditu spoločnosti Heuréka, v ktorom dosiahol Zachej.sk až 100% spokojnosť svojich zákazníkov.