Yogi's v Bory Mall

Najmladšie nákupné centrum  Bratislavy – Bory Mall je často zavrhované, považované za nepodarené a pod. Je pravda, že návštevnosť zatiaľ asi nie je taká, akú by si nájomcovia predstavovali, no dúfame, že tento problém aspoň z časti vyrieši príchod zimnej sezóny a následne aj výstavba Bory Home. My, nakupujúci, považujeme menej ľudí za výhodu – široký, nepopreberaný sortiment, kľudné parkovanie, či rýchly servis v gastro zariadeniach.

Jedným z gastro podnikov, ktorých je v dobrej kvalite v Bory Mall celkom dosť, je kaviareň Yogi’s, ktorá zaujme na prvý pohľad netypicky spracovaným interiérom. Za touto kaviarňou stojí skúsený barista Vlado Kmec – odporúčame si objednať cappuccino, pristane vám na stole umelecké dielo!

Okrem dobre pripravenej kávy, ku ktorej si môžete objednať raňajkové pečivo alebo chutný koláč (rôzne druhy cheesecakes alebo skvelá maková torta) majú v ponuke domáce limonády, či dokonca zmrzlinu KOUN a áno, tu si ju vychutnáte bez polhodinovej rady. 

Súčasťou kaviarne je aj malý shop, kde možno dostať rôzne kvalitné produkty – zrnkovú kávu, ekologické poháre Keepcup, čaje, medy, džemy, či sirupy.

V kaviarni nezabudli ani na deti, majú pre Alexa detskú stoličku, hojdacieho losa z ikei, či vlastné toalety s miestnosťou na kojenie a prebaľovacím pultom. Alexa aj tak najviac zaujal typický pojazdný vlak, či monster car pred kaviarňou.