Yellow hoodie

Pokiaľ Alex spí počas dňa, večerné prechádzky sa stali naším rituálom. Po celom dni mi to príde ako najlepšia forma relaxu a času stráveného s rodinou, pokiaľ však počasie dovolí. Pred pár dňami nás sprevádzali nie moc slnečné dni, tak som chcela, že aspoň Alexko s jeho krásnou žltou mikinou vám rozžiari upršané dni. Neverím, že sa nám ho podarilo vytiahnuť von bez odrážala a dokonca po dlhej dobe urobiť pár záberov z chladnejšieho letného večera, kde je len on.

Ako trávite vy čas s deťmi vo večerných hodinách? Doprajete si relax pred telkou alebo radšej sa vybehnete nadýchať čerstvého vzduchu ako my?Inak neviem, či som vám niekedy spomínala u nás to bude už skoro rok, čo televízor nepozeráme. Tatino si zvykne pozrieť večer film na pc a ja si vybavím nejaké pracovné záležitosti.

Myslela som si, že ako to bude pre mňa tažké, ale rok ubehol ako voda a mne to absolútne nechýba, dokonca vám to odporúčam, je to určitá forma slobody, aj keď niekedy som naozaj mimo obraz, netuším aké boli vianočné reklamy, seriály, aktuality a podobne, ale zistila som omnoho viac, som pokojnejšia, nesledujem čas, kedy ma čo čaká v tv a neukracujem sa o ten vzácny čas pre seba a svoju rodinu.