Wild boy – wild weather

V poslednej dobe často spomínam počasie, ale tak povedzete, škola volá, škôlka tiež a keď by sme už mohli prevetrať mikiny a tenké bundičky to počasie dostalo chuť na slnečné lúče a ja vyťahujem letné veci. Celkom sa teším máme ich ešte docela dosť, ktoré by som rada zvečnila na fotkách.

Toto sa u mnňa deje pri každej jednej zmene počasie, v lete ma to nebaví, lebo chcem nosiť jesenné veci a keď sa konečne schyľuje k jeseni, tak mi je ľúto za letnými. To som proste celá ja, ani tak dobre, ani tak. Máme už celkom peknú zbierku vecí na jeseň, ale tie si asi ešte nejaký ten čas počkajú v skrini, kým príde to pravé počasie.

Ako ste na tom vy? Nosíte ešte letné zásoby alebo už sa vytešujete z jesenných kúskov? U nás spolu s jeseňou príde naozaj veľa zmien, teraz Alexa zásobím najmä teplákmi do škôlky, praktickou obuvou, pyžamkami a veci tomu podobných. Móda ide viac bokom, som sama zvedavá ako budeme stíhať fotiť, keď z nášho drobčeka už bude škôlkar a s tým spojené úplne iné starosti a radosti.

Tešíte sa už na jeseň ako ja? Pre mnoho ľudí depresívne počasie, ale ja sa teším na večere v kruhu rodiny v teple domova s čajom v ruke a sviečkovú atmošku.