Vstúp do chvály aj počas adventu

Adventné obdobie je v plnom prúde a ponúk na rôzne predvianočné podujatia postupne pribúda čoraz viac a viac. Preto vám aj dnes prinášame výber troch kresťanských akcií z celého Slovenska. Viac sa už ale dozviete z výberu podujatí VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. Prednáška o. Jána Buca v Poprade 

Rímskokatolícka farnosť Poprad a kníhkupectvo Aletea vás pozývajú na prednášku o. Jána Buca, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 15. decembra v kostole sv. Cyrila a Metoda v Poprade. Spoločné stretnutie začne sv. omšou o 18.30, aj za účasti o. Buca. Hneď po jej skončení bude nasledovať prednáška na tému “Život v duchu”.

2. Rodinné chvály 

Spoločenstvo laikov pri Redemptoristoch Shekinah vás pozýva na RODINNÉ CHVÁLY, ktoré sa uskutočnia v sobotu 17. decembra 2016 o 16. hodine v Banskej Bystrici – Radvani (Hôrke). Chvály sú určené pre rodiny s deťmi vo veku od 0 do 10 rokov. Našim cieľom je viesť deti do spontánnej chvály Boha a vnímanie kostola ako priestoru, kde “som doma.”

3. O. Ondrej Chrvala v Piešťanoch 

Spoločenstvo Hebron pozýva na posledné tohtoročné Piešťanské chvály 2016. Uskutočnia sa v sobotu 17. decembra, v jezuitskej kaplnke v Piešťanoch o 18.30 hod. Ako majú zvykom, aj tento kalendárny rok ukončia chválovou sv. omšou a modlitbami chvál s adoráciou. Hosťom bude o. Ondrej Chrvala, ktorý bude slúžiť sv. omšu s adoráciou, ktoré sa budú niesť v téme “Domov”.

Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.