Viete čo o vašej povahe prezradí váš dátum narodenia? Z tohto zistenia budete mimoriadne prekvapený…

co-o-vas-prezradi-datum-narodenia

Dátum narodenia je to, čo nás sprevádza celý život. Verte alebo nie, to kedy sme sa narodili má na náš život veľmi obrovský vplyv a to vo viacerých smeroch.

Chcete vedieť čo o vašej povahe hovorí váš dátum narodenia? Poďme sa na to pozrieť. Než začneme, najskôr musíte vedieť, aké je vaše číslo skupiny.

Ak ste sa narodili: 1., 10., 19. alebo 28. v mesiaci, ste číslo 1.

Ak ste sa narodili: 2., 11., 20. alebo 29.v mesiaci, ste číslo 2.

Ak ste sa narodili 3., 12., 21. alebo 30. v mesiaci, ste číslo 3.

Ak ste sa narodili: 4., 13., 22. alebo 31. v mesiaci, ste číslo 4.

Ak ste sa narodili: 5., 14. alebo 23. v mesiaci, ste číslo 5.

Ak ste sa narodili: 6., 15. alebo 24. v mesiaci, ste číslo 6.

Ak ste sa narodili: 7., 16. alebo 25. v mesiaci, ste číslo 7.

Ak ste sa narodili: 8., 17. alebo 26. v mesiaci, ste číslo 8.

Ak ste sa narodili: 9., 18. alebo 27. v mesiaci, ste číslo 9.

Číslo 1

Ste šikovný a zábavný človek, ktorý môže byť tvrdohlavý, pracovitý, čestný, žiarlivý a konkurencieschopný. Ste tiež veľmi dobrosrdečný a priateľský a ľudia narodení v tieto dni sú často slávni.

Majú v sebe nezávislosť a dôverujú vo svoje vlastné schopnosti. Ak patríte do tejto skupiny, zamilujete sa v mladom veku, ale do manželstva vstúpite ako starší. Budete mať problémy s ľuďmi s inými názormi, aké budete mať vy.

Zažijete si aj pomstu od svojich nepriateľov. Ak ste muž, získate svetový rešpekt, hoci vás mnohí budú nenávidieť. Prežijete krásny život so skvelým partnerom a deťmi. Najlepšie sa hodíte k ľuďom narodeným 4., 6., 8., ale tiež 3., 5. a 7.

Číslo 2

Ľuďom narodeným v tejto skupine vládne Mesiac a všetci ich milujú. Sú to veľkí snílkovia s nízkym sebavedomím. Patria k nepredvídateľným ľuďom. Títo ľudia majú talent pre umenie.

Môžu byť takí slávni ako Ghandí alebo tiež Hitler. Vaše slová sú pravdivé a môžete predvídať rôzne situácie, ktoré sa napokon vyplnia. Môžete sa stať básnikom, podnikateľom alebo umelcom.

Láska nie je vašou silnou stránkou, ale budete žiť šťastne v manželstve. Ak ste žena, budete veľmi zodpovedná vo svojom živote. Ak ste muž, budete zapojení do rodinných bojov a budete čeliť rôznym argumentom. Najlepšie sa k vám hodia ľudia narodení 2., 5. a 9.

Číslo 3

Títo ľudia sú sebeckí, veriaci a majú silnú vôľu. Vždy ukazujú svoju šťastnú tvár svetu a dostanú vždy to, čo chcú. Avšak, nič v živote nezískate bez tvrdej práce. Veríte, že mladí ľudia by mali rešpektovať starších a nepovažujete sa za dokonalého.

Ste náročný človek, ktorý rešpektuje názor ostatných. Váš život bude vyzerať ako na horskej dráhe, ale vytrváte a budete mať veľkú rodinu. Avšak pokušenie peňazí vás môže priviesť až na hranu, takže sa uistite, že sa budete vedieť kontrolovať.

Ak ste muž, strávite svoj život starostlivosťou o svoju rodinu a priateľov. Ak ste žena, budete tvrdo pracujúcou dámou. Najlepšie sa k vám hodia ľudia narodení 6., 9., ale tiež 1., 3. a 5.

Číslo 4

Ste tvrdohlavý a pracovitý, hoci máte smolu v dôležitých oblastiach života. Môžete od vás odpútať mnohých ľudí. Ak ste žena, budete veľmi dobrá v štúdiu a umení. Ak ste muž, pochopíte problémy ostatných a budete tráviť svoj život pokúšaním sa získať srdce gejše.

Váš život vás bude baviť, svoj čas budete tráviť míňaním peňazí so svojimi priateľmi, ktorí vás však môžu okradnúť. Tak si dávajte pozor. Ste veľmi láskavý a pomôžete tým, ktorých poznáte.

Máte tendenciu zamilovať sa do mladších žien. Svoj život prežijete so sklamaním a v práci nebudete mať toľko šťastia. Avšak to vám nezabráni, aby ste sa postarali o svoju rodinu. Najlepšie sa k vám hodia ľudia narodení 1., 8., ale tiež 5., 6. a 7.

Číslo 5

Ste veľmi populárny a dokážete veľa získať jednoduchou konverzáciou. Vaša myseľ je stvorená pre podnikanie a budete úspešný, ak si otvoríte podnikanie s akciami alebo hudbou.

Máte veľký zmysel pre humor a každý vás bude žiadať o pomoc. Budete mať viac ako jeden vzťah a stanete sa sebeckým, akonáhle sa usadíte natrvalo. Vaša žena bude chcieť kontrolovať všetko, čo sa udeje vo vašom živote, takže buďte opatrní.

Ste veľký bádateľ, ktorý sa veľa naučí zo svojich vlastných skúseností. Najlepšie sa hodíte k ľuďom narodeným 1., 2. a 9., ale tiež 6. a 8.

Číslo 6

Narodili ste sa, aby ste si užili svoj život naplno a nestarali sa o druhých. Môžete dosiahnuť kariéru v oblasti vzdelávania alebo manažmentu. Ste talentovaný a láskavý, veľmi populárny a šťastný.

Ste rovnako veľmi milý – ak ste muž, budete milovať mnohé ženy a prejdete si viacerými vzťahmi. Ak ste žena, pravdepodobne sa vydáte ako mladá. Budete mať šťastný život. Najlepšie sa k vám hodia ľudia narodení 1., 6. a 9., ako aj 4. a 5.

Číslo 7

Ste realistický, sebavedomý, šťastný a talentovaný človek, ktorý si s najväčšou pravdepodobnosťou vybuduje kariéru ako umelec. Avšak, ste väčšinu času mrzutý. Ak ste žena, budete si veľmi vážiť svoju rodinu a môžete si dať veľa vecí do poriadku s vašimi rodičmi.

Ak ste muž, budete pravdepodobne populárny medzi ženami a talentovaný. Ľudia narodení v tejto skupine budú mať pravdepodobne problémy vo svojom manželstve.

Prežijete krásny život, ale musíte sa oň veľa starať. Začnite si hľadať partnera skôr ako neskoro, lebo by ste mohli ostať sami. Najlepšie sa k vám hodia ľudia narodení 2. alebo 1. a 4.

Číslo 8

Ľudia narodení v tejto skupine budú mať silný charakter, ale málokedy budú pochopení. Rád ukazujte prstom na iných a budete v živote finančne trpieť. Zažijete veľa nepríjemných situácií a problémy vám budú brániť vo vašom štúdiu.

Z týchto skúseností sa poučíte a budete bojovať za lepší život. Máte kopu skvelých priateľov a ste vždy pripravení pomôcť im. Prežijete disciplinovaný život, ktorý vás privedie k úspechu. Najlepšie sa k vám hodia ľudia narodení 1., 4., 5. a 8.

Číslo 9

Ste fyzicky i psychicky silné osobnosti. Vždy mierite vysoko. Môžete zažiť problémy v rodine v ranom veku. Vzídete z nich však silnejší. Rešpektujú vás v spoločnosti a dokážete úspešne prekonať akúkoľvek výzvu.

Ste nevychovaný človek, ktorý sa zapojí do mnohých bojov. Upokojíte sa, až keď sa usadíte. Nie je pre vás jednoduché nájsť lásku, ale nakoniec si založíte rodinu.

Narodili ste sa, aby ste prekonávali problémy a dosahovali náročné ciele, ktoré vám pomôžu v živote. Najlepšie sa k vám hodia ľudia narodení 3., 5., 6. a 9., ale aj 2.