Veľký prehľad VEĽKOSTÍ pánskeho prirodzenia podľa znamenia: Panny majú v nohaviciach obrie delá, Vodnári zase malého cvrčka…

Pokiaľ ste stále bez partnera a chcete si vybrať podľa znamenia, trochu sme ich pre vás zpriemerovali. Ani v sexe totiž nie je čas na strácanie času, a tak sa môžete pomaly pustiť do preskúmania našej teórie. Prajeme veľa úspechov a nezabudnite nám dať vedieť ako ste na tom s prieskumom vy.

Kozorožec 9 cm

Čokoľvek je pod 10 cm, nestojí podľa nás ani za to, aby ste kvôli tomu ráno vstávala z postele! Naviac Kozorožec je dosť bláznivé znamenia a v posteli tomu inak nie je. Ich prťavec v nohaviciach vám však radosť určite neurobí a verte nám, že o to bezvýznamné šomranie naozaj nemáte záujem.

Vodnár 7 cm

Tak toto je bohužiaľ ešte smutnejší príbeh ale nezúfajte! Vodnári sú strašní dobráci. Svoje nedostatky radi vykompenzujú šikovným jazýčkom. Áno dámy, naozaj vám odporúčame mloka v nohaviciach, pretože tento orál si naozaj nechcete nechať ujsť.

Ryby 8 cm

Ryby sú od prírody celkom sebci, a tak im je úplne jedno čo majú v nohaviciach, rovnako ako ich výkon alebo vaše uspokojenie. Pokiaľ stretnete Rybu, nechajte ju radšej plávať ďalej, pretože by vás mohol dotyčný plácať akurát ako Ryba na suchu, pretože s ním nezvlhnete ani omylom.

Baran 15 cm

Konečne tu máme niečo čo sa dá nazvať poriadnym priemerom. Pokiaľ na vás Baran vytiahne svoje laso, verte, že si vás naň veľmi rýchlo namotá. Naviac Barani sú celkom agresori, takže pokiaľ máte radi trochu drsnejšiu jazdu, určite si prídete na svoje.

Býk 12 cm

Nie je to síce vrcholová nástroj, ale pracovať sa s ním dá. Býci sú ale inak úplné kopytá, takže toho až tak moc nezvládnu. Pokiaľ k Býkovi  prechováte lásku a máte dostatok trpezlivosti, môžete sa ho pokúsiť trošku vychovať a ono sa to zlepší.

Blíženec 11 cm

Blíženci sú celkom láskavé znamenia, preferujú dlhodobé vzťahy. Nie je ani divu, dosť dlho trvá, kým nájdu niekoho, komu bude ich malý kašparko vyhovovať. Na rozdiel od Býka sa Blíženec nechá ľahko ovládať a keď ho trochu nevediete, budete mať pocit ako by mal tých centimetrov o 10 viac.

Rak 16 cm

Raci lezú po spiatky, a pokiaľ do vás taký Rak vlezie, nebudete ľutovať. Rakom to v posteli naozaj ide. Len buďte opatrná, ak to vás bude chcieť vliezť zozadu, pri takejto veľkosti, môže dôjsť k úrazu.

Lev 13 cm

Rád sa chváli no skutek utek. Čo nemajú Levi v nohaviciach, však radi dobehnú svojou povahou. Sebavedomie majú od prírody až do neba a nie nadarmo sa im hovorí králi zvierat. V posteli to proste vedia a verte, že veľkosť bude to posledné, čo v daný okamih uch bude zaujímať.

Panna 19 cm

A cenu za kráľa vtákov ohnivákov získava Panna! Panna vás doslova odpaní. Je to veľkostne totiž tak trochu nadpriemer ale čo sa týka ostatných zručností, tie takisto nie sú na zahodenie. Panny sú jednoznačne jedny z najlepších a najvášnivejších milencov vôbec.

Váhy 14 cm

Toto celkom ujde, ale Váhy sú veľmi nerozhodné znamenia, a inak to ani nie je pri sexe. Nevedia čo chcú, všetkého sa boja, a pokiaľ ich jednoducho nenavediete, tak si samé proste neporadia. Tuto bohužiaľ platí, že na veľkosti nezáleží.

Škorpión 11 cm

Nie je to síce nič moc, ale Škorpióni sú dosť vášnivé až sexom posadnuté znamenia. Ani sa nebudete stačiť diviť, ako rýchlo do vás svojim chvostom dokáže napustiť jed. Ale určite sa nebojte, že by vás tým otrávili, ale naopak, bude vás to veľmi baviť. Okrem týchto schopností sú Škorpióni úplne bez chrbtovej kosti, takže si dajte pozor, aby ste si neublížili.

Strelec 18 cm

Táto strela zabalená do trenírok alebo boxeriek sa vám bude naozaj páčiť. Sú to jednoducho kanci a v posteli majú naozaj čo ukázať. Uspokoja aj náročnejšieho užívateľa a vďaka svojej veľkosti nemajú žiadne komplexy. Len si dajte pozor aby vás tak trochu nenastrelil.

Aké sú vaše skúsenosti s jednotlivými znameniami? Trafil sa tento horoskop? ?