Veľký horoskop na Október: Ryby sa zamilujú a Barani využijú príležitosti…

Pomaly ale isto sme sa presunuli do poslednej štvrtiny roku, a s tou prichádza aj postupné ochladzovanie. Chcete sa dozvedieť, aký prívetivý k vám bude mesiac Október? Čím vás prekvapí, alebo naopak zarmúti? Prečítajte si horoskop na mesiac Október.

Baran

Milí Barani, v tomto mesiaci nastane ideálny čas pre všetkých z vás, ktorí disponujú podnikavým duchom. Nenechajte si uniknúť vynikajúcu príležitosť, ako rýchlo postúpiť na dôležitú vedúcu pozíciu. Venujte svoju pozornosť predovšetkým tým jedincom, ktorý oplývajú diplomatickými schopnosťami, môžu vám byť nesmierne nápomocní. Zdržte sa prekvapujúceho a nepremysleného jednania, prinieslo by vám to len zbytočné problémy.

Býk

Milí Býci, v osobnom živote vás čakajú ťažké chvíle. Hoci sa budete snažiť zo všetkých síl, vaši najbližší vám nevenujú takmer žiadnu pozornosť. Nesnažte sa porozumieť tomu, prečo sa správajú týmto spôsobom, zbytočne by ste plytvali drahocennou energiou. Radšej sa zamerajte na to, aby ste vynikli v tom, čo vám ide najlepšie. Už čoskoro sa dočkáte zadosťučinenia, ktoré vám vynahradí príkrosti, ktorým ste boli vystavení.

Blíženci

Milí Blíženci, na začiatku Októbra sa pokúste vyhnúť dôležitým úlohám, mohli by ste sa dopustiť niekoľkých fatálnych chýb. Najrôznejšie pozvánky na spoločenské akcie nezahadzujte, môžete na nich naviazať nové kontakty, ktoré vám prinesú nové pracovné príležitosti. Doma bude panovať nepríjemné napätie, striktne totiž odmietnete informovať svojich blízkych o niektorých pikantných detailoch z vášho osobného a pracovného života.

Rak

Milí Raci, humor síce patrí k životu, pri žartovaní by ste ale mali vziať do úvahy, čo všetko dokáže protistrana zniesť. Nezabudnite zariadiť resty, ktoré sa vám v poslednej dobe nahromadili, inak sa vám budú pliesť pod nohami ešte veľmi dlho. Na spoločenský život vám mnoho síl neostane, vo voľnom čase si radšej poriadne odpočiňte. Dajte si pozor na človek, ktorý sa vás chystá oklamať.

Lev

Milí Levi, hviezdy vám prinesú do života veľa zaujímavých situácií, v ktorých môžete prejaviť svoju vrodenú dravosť. Pokiaľ to vezmete za správny koniec, zaistíte si úspech na dlho dopredu. Akékoľvek myšlienky si presadíte s ľahkosťou, o ktorej sa vám v minulosti ani nesnívalo. Vaše skromné a zároveň nesmierne veľkorysé správanie vám pritiahne veľa nových nevšedných priateľov, ktorí dodajú vášmu životu pestrofarebný nádych.

Panna

Milé Panny, nastal čas, aby ste prestali považovať svoju rodinu za samozrejmosť. Venujte svojim blízkym takú pozornosť, akú si naozaj zaslúžia, a to je investícia, ktorá sa vám zaručene vyplatí. V priebehu Októbra budete prechádzať mnohými situáciami, ktoré si vyžadujú hlbšie zamyslenie. Zrejme sa nevyhnete ani dôkladným psychologickým analýzam. Materiálne rozhodne nestrádate, no napriek tomu sa môžete cítiť osamelo.

Váhy

Milé Váhy, do cesty sa vám postavia najmä také úlohy, ktoré v maximálnej možnej miere vyskúšajú vašu trpezlivosť. Pokiaľ v týchto skúškach uspejete, dočkáte sa sladkej odmeny. Nadčasy vám síce prinesú viac peňazí, k rodinnému pokoju ale rozhodne neprispejú. Musíte si skrátka vybrať, čo má pre vás väčšiu prioritu.

Škorpión

Milí Škorpióni, v Októbri nezabudnite na svoj zovňajšok, totálna zmena vášho imidžu bude isto krok správnym smerom. Pokiaľ si s tým neviete príliš rady, nechajte si poradiť od odborníkov. Výsledok ohromí nielen vás, ale aj vaše okolie. Svoj nový vzhľad perfektne uplatníte predovšetkým pri mnohých spoločenských udalostiach. Žiadne dvere pred vami nezostanú zatvorené. Pravdepodobne si takisto výrazne polepšíte po finančnej stránke.

Strelec

Milí Strelci, vyhýbajte sa arogantným osobám, ktoré sa vás pokúsia zatiahnuť do úplne bezvýchodných sporov. Radšej sa venujte takým príležitostiam, ktoré pre vás môžu mať nejaký praktický význam, Vaša nepozornosť vám môže pripraviť horúce chvíle, preto sa maximálne sústreďte na všetko, do čoho sa hodláte pustiť. Vďaka vrodenej empatii dokážete pomôcť svojim priateľom s ich značne vážnym problémom.

Kozorožec

Milí Kozorožci, nesnažte sa presadiť za každú cenu, hviezdy vám práve v tomto mesiaci moc nefandia. Venujte sa vzdelávaniu v obore či mimo neho a starostlivo sa pripravujte na svoju životnú šancu. Kritiku, ktorá padne na vašu hlavu, nepodceňujte ale vezmite si s z nej ponaučenie. Túžite po novom bývaní? Teraz je najlepšia doba na to, aby ste sa pustili do realizácie svojich dlhodobých nápadov. O peniaze núdza nebude.

Vodnár

Milí Vodnári, celý mesiac budete bojovať s problémami, ktoré sa nevyhnú oblasti vášho života. Ani komunikačne na tom nemusíte byť úplne najlepšie. Skúste ponechať niektorým záležitostiam voľný priebeh, ušetríte si tak zbytočné rozčuľovanie a výsledok môže byť omnoho efektívnejší, než keby ste nejako aktívne zasahovali do deja. Na sľuby svojich najbližších príliš nespoliehajte a radšej si všetko urobte sami.

Ryby

Milé Ryby, mesiac Október maximálne praje láske, čo veľmi pozitívne pocíti väčšina z vás. Aj napriek intenzívnej zamilovanosti by ste ale nemali zabúdať na svoje každodenné povinnosti, ktorých sa vám nakopí veľké množstvo. AK sa chystáte vrhnúť na podnikanie môžete využiť priaznivé zoskupenie nebeských telies, ktoré vám budú pomáhať na vašej neľahkej ceste. Vďaka zvláštnej súhre okolností si finančne polepšíte.