Vedci zistili desivý fakt o smrti: Keď umierate, toto sa deje s vašim vedomím! Radšej to nechcite vedieť!

co-sa-deje-po-smrti

Vedci skúmali, čo sa s ľudským vedomím deje po smrti. To, čo zistili, je šokujúce. Radšej by ste túto informáciu vôbec nevedeli! Je to strašné!

Každý už asi niekedy premýšľal, čo sa stane, keď zomrieme. Vnímame to, alebo je to akoby sme zaspali? Podľa novej štúdie, ktorú vykonali na univerzite v New Yorku, zostane vedomia človeka po smrti ešte nejakú dobu funkčné.

Je to fakt, ktorý asi nikto vedieť nechcel. Vedomie zosnulého ale bohužiaľ ešte funguje, aj keď jeho srdce prestalo biť. Tím odborníkov pod vedením doktora Sama Parniu došiel k výsledkom, z ktorých vyplýva, že ľudia po smrti počujú, čo sa okolo nich deje. Uvedomujú si, že sú mŕtvi. Vraj sa cítia, ako by boli uväznení vo vlastnom tele a nemohli ho ovládať. Mozog, možno bohužiaľ, odumiera pomalšie ako srdce. Podľa lekárov ide o prvú fázu smrti.

Výskum bol založený na výpovediach ľudí, ktorí prežili zástavu srdca. Presne vraj vedeli, čo sa okolo nich počas oživovania dialo. Počuli rozhovory lekárov a niektorí situáciu dokonca vnímali aj po vizuálnej stránke.