Úžasný módny doplnok, ktorý z vás spraví dokonalú hviezdu: Toto budete chcieť OKAMŽITE!

Leto skončilo a to je super! Pred nami je čas nekonečných večierkov! Ak ste rada stredobodom pozornosti, poradíme vám, ako docieliť, aby ste upútala pohľady úplne všetkých. S týmto neuveriteľným módnym doplnkom budete v každom klube neodolateľná! Už ste počula o svetelných blikajúcich LED riasach?

Nejde len o nejaké svietiace pruhy. Tieto LED riasy toho dokážu oveľa viac – menia smer alebo rýchlosť blikania, keď sa pohybujete a nezáleží, či sa pohnete celá, alebo len otočíte hlavu za fešným barmanom. Celkovo môžete nastaviť až päť rôznych režimov osvetlenia – od tečúceho svetla až po rýchle blikanie. Video:

Ako to celé funguje?

Novinka nesie názov Fake Lashes (falošné riasy). V skutočnosti sú to LED pásy, ktoré pripevníte špeciálnym lepidlom nad horné riasy.

Malá nevýhoda

Ako každý svetelný zdroj, aj tento potrebuje batérie. Preto je potrebný ultra tenký drôtik, ktorý je pripevnený k batérii. Tá môže byť klipom upevnená napríklad vo vlasoch. Batérie vydržia až štyri hodiny.

Flashes je k dispozícii v siedmich rôznych farbách: ružová, červená, svetlo modrá, modrá, žltá, biela a zelená, takže si ich viete zladiť s oblečením alebo napríklad výraznou kabelkou. LED riasy sú vodeodolné (pokojne sa môžete smiať až k slzám) a opakovane použiteľné.

Ak sa teraz pýtate, kde túto vychytávku kúpite, trošičku vás sklameme, pretože výrobca ich prinesie na trh až budúci rok. Stáť budú približne 35 eur.

Zdroj: bunte.de | Foto, video: instagram.com/ledflashes/