Túžite sa cítiť zvodná a krásna? Inšpirujte sa spodnou bielizňou podľa DAKOTY JOHNSON!

Obľúbená herečka Dakota Johnson sa na celom svete preslávila hlavnou úlohou vo veľkolepom kinohite 50 Odtieňov šedej, v ktorom si zahrala krásnu a zvodnú Anastasiu. Dnes sa stala tvárou kampane talianskej značky luxusnej spodnej bielizne INTIMISSIMI. Okrem nej sa spodnú bielizeň rozhodli podporiť ešte tri významné osobnosti, ktorými sú modelka Irina Shayk, tenistka Ana Ivanovič a napokon aj spisovateľka Ella Mills.  

Obrovská kampaň, ktorú sa talianska značka rozhodla rozbehnúť skutočne vo veľkom štýle, je organizovaná pri príležitosti preniknutia na americký trh a otvorenia prvého obchodu so spodnou bielizňou značky INTIMISSIMI v Spojených štátoch amerických, ktorý sa nachádza priamo na Piatej Avenue v New Yorku.

Dakota Johnson na spomínanej kampani spolupracuje s významným módnym fotografom Mariom Testinom. O tejto spolupráci sa samotná herečka vyjadrila, že jej je cťou s ním spolupracovať a s víziou spoločnosti INTIMISSIMI, ktorá spočíva v posilnení žien, je absolútne stotožnená.

Dakota Johnson a módny fotograf Mario Testino pri práci.

Spodné prádlo od tejto značky je veľmi jemné a ženské, veď nie nadarmo sa o INTIMISSIMI hovorí ako o talianskej VICTORIA SECRET. Najobľúbenejším kúskom bielizne Dakoty Johson od tejto značky je podprsenka, ktorú mala na sebe pod zvodnými saténovými šatami vášnivo červenej farby v reklame natočenej práve v kampani k talianskej značke INTIMISSIMI. Táto podprsenka je jemná, elegantná, vyrobená z luxusného materiálu a zároveň dotvára krásny tvar ženského tela.

Kampaň INTIMISSIMI s Dakotou Johnson v hlavnej úlohe.

Zdroj: Hollywoodreporter.com | Foto: Instagram.com, Facebook.com | Video: Youtube