Toto je 11 znakov toho, že váš partner je vašou láskou z minulého života…

Veríte, že niektorí ľudia, ktorých máte vo svojom živote boli pri vás aj v tom vašom minulom? Máte pocit, že niektorých ľudí poznáte akoby celý život, síce ich poznáte len pár minút?

Zdá sa vám zvláštne, že sú tu ľudia, ktorí sú presne ako vy a vo všetko si rozumiete? Pýtate sa prečo je to tak? Ak stretnete človeka z minulého života, môžete sa cítiť ohromení, ale v dobrom slova zmysle. Stretnutie s ľuďmi z predošlého života, obzvlášť stretnutie so spriaznenou dušou, znamená, že máte dôležitú úlohu, ktorú s nimi musíte dokončiť počas svojho pobytu na Zemi.

A viete si predstaviť, čo môže byť lepšie ako to, že partner, s ktorým žijete je vám naozaj súdení? Poďme sa pozrieť na 11 znakov, ktoré to prezradia.

11 znakov, že ste stretli partnera z minulého života

1. Je pre vás domovom

S touto osobou sa cítite plne pochopení a úplní. Môžete sa pri nej cítiť trochu bláznivo a nebude vás za to vôbec odsudzovať. Naopak, bezpodmienečne vás prijme a objíme. Je pre vás útechou a donekonečna jej hľadíte do očí. Zažívate pri nej pocit, ako by poznala celú vašu dušu.

2. Vaše emócie sa spustia, keď sa spolu stretnete

Osoba, s ktorou sa stretnete, vo vás spustí prúd emócií. Nedokážete to presne vysvetliť, ale toto stretnutie bolo pre vás natoľko silné, že zmenilo váš život. Máte pocit, že ste ju nevideli celú večnosť a zrazu sa vaše cesty prekvapivo prekrížili. Boli by ste najradšej, keby od vás táto osoba nikdy neodišla, keď ju znovu uvidíte.

3. Máte spoločné spomienky z minulého života

Neviete ako alebo prečo, ale obaja zdieľate spoločné spomienky na minulé životy. Môžete si spomenúť na to, že žijete na tom istom mieste, máte to isté povolanie alebo kráčate po rovnakých cestách v cudzej krajine. O týchto skutočnostiach viete len intuitívne a vaše spoločné spomienky sa preniesli do všetkých životov, ktoré ste s touto osobou zdieľali.

4. Zdieľate spolu všetko

Máte pocit, ako by ste mohli zo svojej duše vyliať všetky svoje pocity. Hoci neuvážene, no ten druhý vás za to neodsudzuje. Nikdy predtým ste sa necítili viac vypočutý a pochopený. Táto osoba visí na každom vašom slove, čo vo vás vyvoláva pocit dôležitosti. Cítite sa pri nej veľmi príjemne, odhaľujúc svoju dušu. Nikdy ste sa necítili takí živý.

5. Zabúdate spolu na čas

Pri sebe zabúdate na realitu. Čas nič neznamená, keď máte túto osobu vedľa seba. Ak sa znovu stretnete, dokážete sa spontánne dohodnúť, že všetok stratený čas doženiete. Ani sa však nenazdáte a opäť ubehne päť hodín. Cítite sa v nálade a ste na seba natoľko naviazaní, že ľahko strácate prehľad o čase, priestore i celej realite.

6. Ste na seba napojení, i keď ste na rôznych miestach

Dokonca i v čase, kedy nie ste spolu, cítite silné puto s touto osobou. Možno ste o nej premýšľali predtým, ako sa vám o nej snívalo. Presne ste vedeli, ako táto osoba vyzerá bez toho, aby ste sa s ňou niekedy predtým stretli. Vedeli ste, že s ňou budete niekedy prechádzať cestou života. Osud rozhodol, že vy dvaja ste sa opäť stretli. Dávno predtým ste dokonca počuli správu o tom, že raz stretnete svoju spriaznenú dušu.

7. Zažívate okamžité spojenie

Možno ste sa po väčšinu času cítili nepochopený a opustený, ale stretnutie s touto osobou vymaže všetky tie bolestivé spomienky. Medzi vami je vytvorené nerozbitné puto, a preto sa cítite silnejší než kedykoľvek predtým. Viete sa bez námahy spolu rozprávať.

Telepat Michele Knight hovorí o súvislostiach minulých životov: „My všetci sme sa niekedy ocitli v situácii, kedy sme stretli niekoho nového a zažili s ním okamžité hlboké spojenie. Občas až do takej miery, že sme dokázali predvídať, čo povie alebo sme mali pocit, že ho poznáme už celú večnosť. S niektorými ľuďmi pociťujeme v spirituálnom zmysle akoby okamžité karmické spojenie. Spojenie s karmickým minulým životom, naša miera spokojnosti a pocit, že niekoho poznáme, nie sú ničím iným ako našou spoločnou minulosťou, ktorá nás dobieha a začína sa prejavovať v tomto živote.“

8. Môžete sa spolu rozprávať telepaticky

Dokážete si spomenúť na správy, ktoré vám táto osoba poslala predtým, ako ste sa znovu spojili. To vysvetľuje, prečo s ňou máte vytvorené také silné puto. Vaše srdcia a duše sú prepletené kvôli vášmu kozmickému vzťahu.Precestovali ste spolu mnohé miesta, niektorí v tejto galaxii a niektorí veľmi ďaleké. Bez ohľadu na to, kam idete, môžete sa navzájom počuť a presne vedieť, čo si myslí ten druhý. Dokážete si všimnúť, že ten druhý rozpráva o veciach, nad ktorými ste premýšľali. Inokedy zase dokončí vety za vás.

9. Zažívate hlboké duchovné spojenie

Vaše spojenie s touto osobou je oveľa hlbšie, než len povrchné. Kým zažívate silnú fyzickú príťažlivosť, zdieľate tiež rovnaké názory po duchovnej, psychickej i emocionálnej stránke. Navzájom sa vyvažujete a cítite sa príjemne, keď vyjadrujete svoje názory týkajúce sa všetkých aspektov a sfér života. Zažívate veľmi hlboké spojenie a jednoducho si navzájom rozumiete. Dokážete sa rozprávať celé hodiny alebo sa nerozprávať vôbec, no stále si dobre rozumiete. Len čo sedíte vedľa seba, cítite to nerozbitné puto.

10. Nikdy predtým ste nezažili také silné spojenie

Nedokážete si spomenúť, kedy ste sa takto cítili. V prítomnosti tejto osoby cítite úctu, tak sa ňou nechávate viesť. Otrasie to s vami do hĺbky a niekedy nechcete ostať po spoločnom stretnutí rovnaký.  Vaša spriaznená duša vás robí lepším človekom a nie každý má silu priniesť takú zmenu.

11. Cítite sa viac sám sebou

Vaša spriaznená duša by vás mala vyzdvihnúť, nie vás ťahať dolu. Keď sa s ňou stretnete, uvedomujete si, že sa cítite živší, viac energický a úplnejší. Všetky prázdne priestory naplní svetlom a sami si všimnete, že aj váš duch sa stal jasnejší. Akonáhle sa s ňou stretnete, akosi si lepšie rozumiete a cítite sa, ako by ste sa prebudili po dlhom, hlbokom spánku.

Páčil sa Vám článok? Ak áno podeľte sa oň so svojimi priateľmi.