Topmodelka Bella Hadid oslávila narodeniny! Priateľov očarila v TOMTO rafinovanom outfite!

Svetovú modelku Bellu Hadid, sestru rovnako veľmi významnej topmodelky Gigi Hadid, netreba zvlášť predstavovať, obidve sú totižto rovnako krásne a vo svete módy veľmi úspešné. Bella Hadid sa narodila 9. októbra a tento rok oslávila už svoje 21 narodeniny. Oslava sa konala v kruhu rodiny a priateľov v New Yorku.

Bella Hadid si na oslavu obliekla zvodné, čierne, saténové šaty. Ich rafinovanosť spočívala najmä v príťažlivom viazaní, ktoré sa nachádzalo na obidvoch bokoch po celej dĺžke šiat. Už aj tak krásnej modelke, urobili šaty ešte dokonalejšiu siluetu.

Gigi Hadid svojim outfitom taktiež nesklamala, veď v nebesky modrom overale, ku ktorému doladila kabelku, topánky aj sako vyzerala očarujúco.

Na narodeninovej párty nesmela chýbať ani sympatická mamička Yolanda Hadid, po ktorej, ako môžeme vidieť, dievčatá svoju krásu podedili. Yolanda Hadid je významnou spisovateľkou, pričom nedávno vydala svoju ďalšiu knižku.

Tieto krásne biele čipkované šaty boli denným narodeninovým outfitom Belly Hadid. Jemné a nežné prevedenie v kombinácii s čipkou a viazaním v prednej časti pôsobilo dievčensky, Bella v nich vyzerala anjelsky.

Medzi prvými, ktorí Belle zagratulovali k narodeninám bola jej sestra Gigi, ktorá jej na Instragram napísala krásne vyznanie. “Šťastné 21 narodeniny moja anjelska sestra Bella Hadid. Nie je možné vyjadriť slovami ako veľmi ťa ľúbim. Vieš, že sa ťa snažím chrániť pred celým svetom už od prvého dňa, ale ty ma už 21 rokov inšpiruješ omnoho viac ako si len dokážeš predstaviť! Vždy si ideš za svojim a ja som na teba veľmi hrdá!”

Gigi a Bella Hadid keď boli ešte malé.

Zdroj: Elle.com, People.com | Instagram.com