TOP: Moje najobľúbenejšie filmy

Ahojte! Dnes mám pre vás typ článku, ktorý sme tu ešte nemali. Predstavím vám moje najobľúbenejšie filmy. Ak teda ste zostali dnes doma v posteli a chcete si pozrieť film ale nenapadol vás žiadny, tak verím, že si z môjho výberu niečo vyberiete aj vy. 🙂

Mr. Nobody

Pán Nikto je moja srdcovka. Jared Leto je úplne božský. Film je božský. Pointa. Príbeh. Tento film som videla asi milión krát a môžem ho pozerať stále dookola, pretože ma vždy baví. Kto nevidel tento film, tak sa s ním ani nebavím :D. Ale nie, ak ste ho nevideli tak to určite zmeňte, budeme sa vám páčiť. 🙂 Ešte nemôžem zabudnúť ani na hudbu, ktorá je asi najkrajšia vo filme a žiaden film to neprebije 🙂  Pripájam ešte oficiálny text: 

V roce 2092 je Mars prázdninovým rezortem a Nemo Nobody 117letý muž, který je posledním smrtelníkem v době, kdy díky vědeckým poznatkům už nikdo neumírá. Na smrtelné posteli Nemo vzpomíná na své tři životy, které možná prožil se třemi různými ženami.


alxasov.wordpress.com

filmracket.com

ibelieveonething-7521957

weheartit.com

weheartit.com

weheartit.com

The Vow

Navždy spolu, je romantický, veľmi originálny film. Nieje to obyčajná romantika ale vážne to má niečo do seba. Krásny príbeh, ktorý vás dojme a pri ktorom si aj poplačete. Môžem pozerať dookola, pretože som naň ho namotaná. Volá sa inak aj ako „manželský sľub“. Hudba je tiež veľmi dobre zvolená.

channingtatumunwrapped.com

spartandaily.com

www.aceshowbiz.com

fanpop.com

emlii.com

Great Gatsby

Veľký Gatsby, tento film ste už určite videli, ak ešte nie, tak určite za to stojí, pretože do Leonarda Dicapria sa určite zamilujete. Príbeh je podľa slávnej knihy. Čo všetko a prečo usporiadava Gatsby také veľké párty ? To sa dozviete vo filme, krásne scény, hudba. 🙂

www.fiqueligado.com.br

www.busaff.com

thegreatgatsby.warnerbros.com

thesalonniere.com

Awake

Prebudenie. Film o tom, ako je to s celkovou nárkozou a ako to vyzerá keď všetko cítite pri amputovaní srdca a pri tom sa dozviete že váš život je klam a všetko je úplne inak, ale nemôžete nič robiť, pretože ste v „narkóze“. Film, pri ktorom som mala celý deň zimomriavky, veľmi silný. Po celý čas filmu sa skladá skladačka, ktorú si vy neuvedomujete a zistíte to až na konci.

www.sundream.com.hk

www.bolidesoft.com

awake-8341843

aambar.wordpress.com

www.rogerebert.com

www.personal.psu.edu

Requiem for a dream

Reguiem za sen, silný film na psychiku, ktorý zobrazuje čo všetko spôsobujú drogy. Na začiatku je to všetko krásne ale koniec je tragický. A všetko to uvidíte ako to naozaj je, veľmi naturalisticky. Netreba zabudnúť ani na hudbu, ktorá to všetko vystiju a pasuje tak ako skladačka.

moviemezzanine.com

toutlecine.challenges.fr

www.youtube.com

moviemezzanine.com

Čo hovoríte na môj výber ? Videli ste niektoré ? Máte obľubený žáner ? 

Nabudúce sa môžete tešiť na moje obľubené animáky! 🙂

Pekný večer! 🙂