TOP 5 alfa samcov z romantických príbehov, s ktorými chcete ísť na rande

1. Noah z knihy Až léto skončí

V tomto TOP rebríčku musí byť 34 ročný Noah, ktorý si je vedomý svojich kvalít ale aj záporov. V knihe Až léto skončí by som si nevedela predstaviť lepšieho hlavného hrdinu. Do tohto hnedovlasého fotografa sa zamiluje každá.

Na jednej strane je drsný a sexy, na druhej strane počúva a je veľmi galantný. Kreatívny, zručný a s veľkou charizmou. Presne s týmto mužom by som si vedela predstaviť letnú dovolenku v dome pri jazere.

2. Isaac z knihy Cítit znovu

Keby ste Isaaca stretli niekde na ulici alebo v bare, zrejme by vás nezaujal. Na prvý pohľad čudák, no s veľkým srdcom. Nemal to v živote jednoduché, ale vďaka tomu je dnes ON.

Pod tričkom skrýva vyšportované telo, miluje cosplaye, má zmysel pre zodpovednosť a rodina či priatelia sú pre neho prioritou. Nebojí sa bojovať o svoje sny a keď sa zamiluje, láska ho celého pohltí. Isaac je sexi, no je sexi len pre svoju vyvolenú.

Dajte mu šancu. Keď sa “oťukne”, je výborný spoločník. Niekedy som Sawyer skutočne závidela.

3. Preston z knihy Výpověď

Preston je egocentrický a príťažlivý workholik, ktorý pracuje na 120 % a totožnú disciplínu vyžaduje aj od svojich zamestnancov. Maximálne u neho absentuje empatia a schopnosť robiť kompromis. Sebareflexia.

No je priamy a jeho priamosť som si veľmi obľúbila. Neskôr autorka odhalila všetko v správnom svetle. A Preston nebol pre mňa tým, za koho som ho mala rada. Bol vnímavý a nežný. Jeho malé gestá a pozornosti pomáhali Tare a ani nechcel, aby o tom niečo vedela (alebo to videla). Fungoval tak dlhé mesiace.

Iba on a jeho túžby či myšlienky. Vďaka nepredvídanej udalosti sme zistili, aký naozaj je a prečo je na prvý pohľad bezohľadný debilný šéf. Až keď sa stretol na profesionálnej úrovni so ženou, ktorá sa mu dokáže vyrovnať, ukázal svoju pravú tvár a svoje slabosti, ktoré ho posilňujú.

4. Richard z knihy Láska dvoch svetov

Horí. Zavoláte Richarda? Potrebujem uhasiť. Presne tohto odvážneho muža som si obľúbila v knihe Zákon príťažlivosti. Nevideli ste väčšiu radosť, keď som sa dozvedela, že mu bude venovaný väčší priestor. Dobre stavaný hasič nie je príťažlivý len zvonka, ale aj zvnútra.

Na nič sa nehrá, autorka nám odhaľuje aj jeho negatívne vlastnosti… ale tie pozitívne ich prevážia. Je pozorný. Milý. Taký ten typický džentlmen, s ktorým chcete ísť na druhé rande. Škoda, že jeho srdce patrí už inej.

5. Teo z knihy Láska a tetování

Potetovaný rebel, ktorý nosí obtiahnuté tričko, rifle, pravidelne navštevuje posilňovňu, jazdí na motorke a nebojí sa riskovať. Keď miluje miluje celým srdcom a svoju lásku sa nebojí ukázať. Toto je Teo, ktorému právom patrí miesto v dnešnom top rebríčku.

Ak ho chcete spoznať trochu viac, určite si prečítajte túto knihu. Hlavný hrdina nesie si so sebou ťarchu minulosti, ktorá sa odráža v umení, v jeho tetovaniach.

Vybudoval si to, čo má a patrične si to uvedomuje. Je silný, ale len vďaka múru, ktorý Ash, jeho prvá láska, ako jediná vedela hneď preraziť a zničiť.