Tieto krásne vlasy sú už minulosťou! Ariana Grande EXTRÉMNE zmenila imidž!

Ariana Grande je známa americká herečka, modelka, ale predovšetkým speváčka. Idol mnohých dievčat na celom svete. Srdcia ľudí si získala najmä svojím benefičným koncertom plným hviezd, ktorý sa konal tento rok v Manchestri. Ako my všetci aj ona bola až doteraz niečím typická podľa čoho sme ju ihneď spoznali – svojími krásnymi dlhými hnedými vlasmi uviazanými do copu. Tomu je však koniec! 

Hoci jej dlhé vlasy zostali, ich farba sa aspoň na teraz radikálne zmenila. Ariana svoju krásnu hnedú hrivu prefarbila na sivo. Samozrejme, že jej to na kráse vôbec neubralo a aj táto zmena jej strašne pristane. Veď posúďte sami!

Hoci to na fotke vyzerá, že vlasy majú strieborný, ba až modro – ružový odtieň, Ariana k fotke napísala komentár, ktorým vyjadrila, že ide skutočne o sivú farbu. Tento odtieň vlasov spôsobil pravdepodobne filter na Snapchate, ktorým si Ariana na fotku pridala ružové srdiečka. Keďže máme Október a Halloween sa nezadržateľne blíži, my môžeme len predpokladať, že sivá farba vlasov bude súčasťou speváčkynho premysleného kostýmu na strašidelnú noc.

Zdroj: Cosmopolitan.com, Glamour.com | Foto: Instagram.com