Tento nápoj ma zbavil skľúčujúcej artritídy už za 2 týždne.

Všetci si myslíme, že vieme, čo je artritída či reuma. Avšak tí, ktorí ju nezažili si ju vedia len ťažko predstaviť.

Artritída je ochorenie, ktoré spôsobuje chronické bolesti a zápal, ale aj stuhnutosť prstov na rukách či nohách, kolien a ďalších telesných kĺbov.

Artritída môže mať niekoľko foriem. Najčastejšie sa vyskytuje reumatoidná artritída, jej príznaky sa rozvíjajú postupne behom dlhšieho obdobia, obvykle niekoľko týždňov. Niekedy sa ale môže rozvinúť aj rýchlejšie, v priebehu doslova pár dní. Bolesť kĺbov pri reumatoidnej artritíde je obvykle pulzujúca a pichavá. Silnejšia býva ráno.

Vyliečenie jablčným octom za 2 týždne

Než začneme s popisom kúry, vedzte, že ide o skutočný životný príbeh ženy, ktorá úspešne použila jablčný ocot na vyliečenie svojej chronickej artritídy.

Volá sa Linda Faulknerová, ktorej bola táto choroba diagnostikovaná už v roku 2006.

Od tej doby vyskúšala množstvo rôznych liečebných terapií, vrátane liekov na potlačenie bolesti či steroidných kortikoidov, ale žiadne nepriniesli úspech, iba dočasné potlačenie bolesti.

Bez ohľadu na to, čo urobila, bolesti sa vždy vrátili. Najprv mala postihnuté zápästia, no potom sa onemocnenie rozšírilo na chrbát a krk, pričom bolesti postupne silneli.

Jedného dňa sa Linda dočítala o Sarah Gallovej, ktorá svoju artritídu vyliečila pomocou pitia zmesi vody, medu a jablčného octa. Rozhodla sa preto, že to takisto vyskúša.

Začala s pitím jedného pohára vlažnej vody zriedeného s 1 čajovou lyžičkou medu a 1 čajovou lyžičkou jablčného octu každé ráno a večer. Za 2 týždne neskôr ostala po rokoch od rozvoja choroby prvý krát bez bolesti. Linda bola šokovaná no zároveň šťastná.

Tento domáci liek jej pomohol opäť raz si naplno užívať život.

Ako jablčný ocot lieči artritídu

Experti tvrdia, že bolesti kĺbov sú často spôsobené nedostatkom minerálov. Jablčný ocot obsahuje veľké množstvo vápnika, draslíka, horčíka a fosforu – teda minerálov, ktoré telo potrebuje k zmierneniu bolesti.

Jablčný ocot naviac obsahuje antioxidanty, kyselinu octovú a betakarotén, ktoré sú takisto veľmi prospešné pri bolestiach.

Antioxidanty blokujú škodlivé účinky voľných radikálov a predchádzajúce poškodenie tkanív, ktoré sú typické pre degeneratívne ochorenia ako artritída.

Med, ktorý je do receptu pridaný takisto tlmí zápaly a podporuje rýchlejšiu regeneráciu poškodených tkanív.

Takže pokiaľ vás trápi artritída a bolesti kĺbov, potom bezpodmienečne musíte vyskúšať tento recept.

Okrem pitia jablčného octa, liečbu môžete urýchliť aj robením si octových zábalov. Tie poskytnú takmer okamžitú

Zdroj: Apple Cider Vinegar Cured Her Of Excruciating Arthritis in Two Weeks!