Tento 56 ročný muž znásilnil len 8 ročné dievča. O šesť rokov neskôr ho pustili na slobodu, na to ho dievčina ho vyhľadala a…

V roku 2010 odsúdili Zabdhullaha Boota (56) za to, že znásilnil len 8 ročné dievča. Avšak po šiestich rokoch na vlastnú žiadosť tohto násilníka predčasne prepustili. Násilník sa vrátil bývať domov do Bradfordu v Anglicku, kde však bývalo aj znásilnené dievča…

Dokážete si predstaviť, že človek, ktorý takto kruto ublížil nevinnému dieťaťu, je zrazu na slobode? A dokonca voľne chodí po uliciach mesta, v ktorom toto dievča býva?

Keď sa to dozvedela táto dievčina, bola podľa slov matky úplne zdesená a šokované.

Dievča sa preto odhodlalo k činu, ktorý mal aspoň z časti odčiniť to čo tento muž spôsobil. V tom čase už 14 ročná dievčina si zobrala nôž, počkala si na neho pred jeho domom a pred zrakom jeho detí ho bodla do hrude.

Táto bodná rana mu zasiahla tepnu, avšak príchod záchranárov bol rýchly tak mu stačili ešte pomôcť.

Dievča bolo okamžite prevezené na policajnú stanicu. Domnievala sa, že Zabhullaha zabila, a bola pripravená čeliť následkom svojho konania.

Policajtom povedala: ,,Môj život skončil v deň, kedy má tento muž znásilnil.“

Hoci bolo jej konanie pochopiteľné, bola neskôr obvinená z pokusu o vraždu. Pred súdom sa ku všetkému priznala, nič nezatajovala a tiež sudcovom povedala celý svoj príbeh. A práve preto sa sudca Jonathan Durham Hall rozhodol, že dievča zbaví obvinenia.

Pri súdnom pojednávaní sa na dievča pozrel a povedal, že ak ho niekto donúti, aby bol tento trest splatený, tak by ho radšej splatil on sám. Dievča bolo teda justičným systémom prepustená a sudca uviedol, že sa nič podobné už nikdy nebude opakovať.

Zdroj