Táto vec za pár centov vám vybieli zuby už do jedného týždňa a to bez najmenšieho poškodenia.

Mať žiarivo biely úsmev je snom zrejme viacerých ľudí. V názoroch na bielenie zubov sa nezhodujú ani dentisti. Neodborné bielenie totiž môže za určitých podmienok poškodiť sklovinu alebo ďasná. V tomto článku sa dozviete ako jednoducho si vybielite zuby sami doma bez drahých procedúr. Stačí vám k tomu jedna surovina – živočíšne uhlie z lekárne.

Bielenie zubov živočíšnym uhlím, môže znieť ako vtip, ale opak je realitou. Aktívne živočíšne uhlie už naozaj pomohlo veľa ľudom. Tento spôsob bielenia zubov je veľmi rýchly a výsledok je vidno už po prvom použití.

Aktívne živočíšne uhlie

Tento typ uhlia má takmer väčšina z nás v domácnosti. Najčastejšie využitie má pri zažívacích problémoch. Pomáha detoxikovať tráviaci systém, odstraňuje v ňom problémy a pomáha pri plynatosti. Aktívne živočíšne uhlie má aj omladzujúci účinok , znižuje cholesterol, bojuje proti virózam a taktiež bieli vaše zuby.

Bieliaci efekt živočíšneho uhlia na zuby je overený 100 tisícmi ľudí na celom svete. Chytil sa toho aj kozmetický priemysel a začal vyrábať bieliace pasty s účinnou zložkou živočíšnym uhlím avšak za predraženú cenu.

Postup pri bielení živočíšnym uhlím

Táto metóda je veľmi jednoduchá a rýchla. Tablety živočíšneho uhlia rozdrvte do misky na jemný prášok. Vezmite si zubnú kefku a aplikujte si uhlie pomocou nej na zuby. Aktívne živočíšne uhlie zoženiete v akejkoľvek lekárni. Zuby si čistite po dobu 3 až 4 minút podobne ako keby ste si bežne umývali zuby, následne opláchnite. Už po prvom týždni aplikácie budú vaše zuby oveľa belšie.