Táto matka pobúrila celý svet: To čo spravila je úplne neprípustné a nezodpovedné!

Ani by ste neverili koľko hnevu a výčitiek zo strany normálne zmýšľajúcich matiek dokáže vyvolať jedna fotografia. Pýtate sa prečo? Pochopíte keď túto fotku uvidíte.

Američanka Kayle, len prednedávnom priviedla na svet svoje dieťa. Táto matka už počas tehotenstva mala v obľube mariahuanu. Očividne v tejto záľube pokračuje aj po pôrode.

Na svojom profile uverejnila fotografiu kde si priamo počas kojenia potiahla z bonga, v ktorom bola samozrejme marihuana. Táto fotka začala okamžite kolovať sociálnymi sieťami po celom svete.

Mnohé normálne matky začali Kayle kritizovať a nadávali jej za to, že je nezodpovedná a ohrozuje život svojho dieťaťa.  Vedecké štúdie totiž preukázali, že marihuana preniká do mlieka, a tým pádom ju konzumuje aj jej dieťa, v dôsledku čoho sa dieťa stáva letargické a buduje si závislosť. Navyše aj samotným vdychovaním v prostredí kde sa fajčí marihuana sa môže dieťa zdrogovať.

Čo však vyráža dych, je že mnohé matky sa v komentároch vyjadrili, že sú na tom podobne a rovnako počas kojenia užívajú túto drogu.

Čo si myslíte vy o takomto správaní mamičky?

Zdroj