Ako si splniť každé svoje prianie? Stačí vám k tomu len pohár vody.

Existuje mnoho metód využívajúcich ľudské podvedomie. Tou najsilnejšou a najefektívnejšou, ak chceme dosiahnuť splnenie nejakého priania alebo prijať nejaké rozhodnutie, je metóda ,,Pohára vody“.

Dostala sa k nám zo starého Tibetu. Uplatňujte ju, keď si prajete, aby sa Vám niečo vyplnilo. Metóda skutočne funguje, hlavné je nepochybovať o tom, čo robíte. Určite sa Vám to podarí.

Túto procedúru vykonávajte buď pred spaním alebo tesne po prebudení. Skúste to. Táto metóda funguje s veľkou efektivitou!

Na papier môžete napísať akékoľvek prianie. Hlavé je nepoužívať časticu ,,ne“. Formulacie musia byť konkrétne a logické.

– Najskôr si napíšte na papier myšlienkovú formulu. Napríklad: ,,Som šťastný človek. Priťahujem úspech, zdravie a pozitívnu energiu. Každý deň mladnem a opeknievam…“

– Hore na papier postavte pohár vody, najlepšie pramenitej alebo z topiaceho ľadu.

– Potom si premasírujte dlane. Teplo, ktoré na nich ucítite, je Vašou energiou. Priložte dlane ku stranám pohára, ale nedotknite sa ho.

– Opakujte nahlas, čo ste si zapísali. Snažte sa pritom si s maximálnou presnosťou predstaviť to, čo hovoríte.

– Potom vodu vypite.

Prečo myšlienkovú formulu zapisovať na papier?

Keď svoje myšlienky zapisujeme, získavajú doplňujúcu silu. Slová môžu nabiť vodu informáciou obsiahnutou v ich zmysle.

Vedecké výskume ukázali, že keď naplníme fľaše vodou, nalepíme na ne papieriky s peknými slovami a zamrazíme ich, pod mikroskopom sa potom ukážu prekrásne ľadové kryštály takej vody. Ak urobíme to isté, ale na papier napíšeme hrubé výrazy, uvidíme nepodarené ľadové kryštáliky. Prečo to tak je, na to veda zatiaľ nepozná odpoveď.

Energia Vašich rúk posilňuje Váš zámer a nabíja vodu. Aby ste medzi dlaňami cítili silný zhluk energie, budete musieť postup precvičovať niekoľko týždňov.

Zdroj: http://www.pronaladu.cz/