Stohy zo slamy

Tento rok sme nejako stále krok dozadu, plánov je veľa, ale ich realizácia nám nejako uteká po pod prsty. Leto je v plnom prúde a my sme stále niekde, alebo oddychujeme, upratujeme a príspevky idú bokom. Letná dovolenka sa nám zrušila pár dní pred odletom a na druhú už asi nepôjdeme.

Čoskoro na nás čaká svadba mojej sesternice, ak stihneme Tatry a možno nejaké potulky Slovenskom. Asi to poznáte, máte pocit, že koľko času pred nami a zmeny počasia, plánov vám zrazu z týždna urobia deň a nakoniec z dňa len pár hodín.

Dnes na mňa dopadla neskutočná únava, mala som tu maminu na návšteve, ešte k tomu má aj narodeniny a ja som normálne, že zaspala. Podarilo sa mi prekonať, vybrať sa do prírody konečne nafotiť stohy slamy, na ktoré nikdy nemáme šťastie, hoci je obilia všade plno. Cestou z Nitry sme konečne natrafili ako pracovali na roly a tešili, že o pár dní urobíme konečne pár vytúžených fotografií. Dnes sme sa tam vybrali, samozrejme stohy už boli fuč.

Zašli sme o pár rolí ďalej a urobili aspoň menšiu náhradu, aj keď som v celku z toho sklamaná, Alexko si zobral aj svojho veľkého kamoša maca, ako sa bude fotiť na kockách slamy, ale jemu ku šťastiu kľudne stačili aj mravce pohybujúce sa kade tade, tak nakoniec maco ostal v aute. To je teraz jeho najlepšia zábava sledovať a zbierať mravčekov.

Napriek tomu, že sa nám nepodarilo čo sme plánovali, užili sme si kopec zábavy, veď posúďte samy, šťastné dieťa je tým najlepším dôkazom. Tento príspevok je jeden z mnohých, kde mi vôbec nie nejde o oblečenie, ale o krásy našej prírody.

Musím priznať, že za posledné obdobie ma vôbec nelákajú handry, dokonca som ani len na výpredaje nešla hoci som ich mala xkrát rovno pod nosom, možno sa to príchodom mojej milovanej jesene zase zmení a niečim pekným vás inšpirujeme. Užívajte leto, lebo len spomienky v nás ostanú navždy.