Staronový most

Ako pravidelný návštevníci našeho hlavného mesta, sme sa až teraz dostali k návšteve staronového mosta pri Euroveii. Prerábal sa pomerne dlho, ale oprava stojí celkom zato. Na moste sú oddychové zóny, kde si môžete v kľude posedieť pri pohľade na rieku Dunaj a prechádzajúce lode, čo pre nášho Alexa bola veľká zábava. My sme nemali moc času, takže žiadny oddych sa nekonal a prešli sme most v rýchlosti z jednej strany na druhú.

Má dve strany, kde by vždy prikázaný smer jazdy, teda hlavne pre bicykle je pekne značenie cyklo chodníka. V strede budú časom premávať asi električky, takže je tam vstup zakázaný, ale pohybovalo sa stredom pomerne dosť ľudí. Je to miesto kde by sa dali urobiť naozaj nádherné fotografie, ale my sme si vystačili s pár zábermi z pred mosta a Alexovej jazdy. Alex ako veľký biker sa snažil jazdiť po trase pre cyklistov, jazdu si užíval aj napriek horúcemu počasiu.

Drobcov outfit dotvárala krásna šiltovka LoowFAT KIDS, o ktorej sa budeme čoskoro snažiť napísať článok, keďže táto značka patrí tiež medzi slovenskú produkciu, konkrétne česko-slovenskú, tak dúfam, že sa je načo tešiť a plánovaný outfit pre túto značku sa vám bude páčiť. Musím poznamenať, že je to Alexova najobľúbenejšia šiltovka, takže niekedy je aj tam kde byť nemusí, ale čo by som neurobila pre vlastné dieťa. Preto si práve ona zaslúži špeciálny príspevok so špeciálnymi fotkami.