Staňte sa talizmanom nášho hokejového tímu

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa nezadržateľne blížia. 1. máj je ten dátum, kedy to všetko vypukne. My, Slováci, máme to šťastie, že tento rok pridelili šampionát našim bratom z Česka. Hoci už nie sme jeden štát, stále sú to naši bratia, hoci počas vzájomného zápasu to rozhodne platiť nebude, potom ale zaznie záverečný hvizd, emócie opadnú a opäť budeme bratmi, naše bratstvo spečatíme štrngnutím kríglov a bude. Máme však na vás dôležitú otázku, už máte pripravený dres?

Že nie? Že ani žiadny nemáte? Napravte to, v drese sa predsa lepšie fandí, či už pred telkou alebo ak patríte medzi šťastlivcov, čo majú lístky na zápas, tak aj na štadióne. Pozrite si ponuku hokejových dresov a vyberte si ten, v ktorom prídete povzbudiť našich chlapcov. Môžete si vybrať zo sady modrých variantov, ktoré sú povestné tým, že nám prinášajú šťastie alebo z bieleho variantu, v ktorom sme vyhrali

Majstrovstvá sveta 2002 v Göteborgu. To boli časy! Prispejte aj vy svojou troškou a fandite nášmu tímu, aby sa tento fantastický úspech zopakoval.

Hokejové dresy Slovenska si môžete upraviť podľa svojho gusta. Ak máte svoju prezývku, vďaka ktorej ste známy na ľade, keď si obujete korčule a idete si zahrať s kamarátmi hokej, môžete si ju dať urobiť aj na dres. Alebo ak máte svoje obľúbené číslo, ktoré vám prináša šťastie, dajte si ho na chrbát a podeľte sa o svoje šťastie, možno sa práve vďaka tomuto stanete talizmanom našich hokejistov.

Pretože svetový hokej je  dnes už tak veľmi vyrovnaný, ako ešte nikdy nebol. Každé majstrovstvá sú plné bláznivých výsledkov a prekvapení, keď outsider prekvapí favorita a svojou húževnatosťou ho aj zdolá. Želáme našim chlapcom, aby aj s vašou podporou získali čo najlepšie umiestnenie. Slovensko do toho!