Spomienka na zimu v Tatrách

Jeden z našich spoločných outfitov počas zimnej dovolenky v Tatrách. Nebolo ich veľa, lebo nám počasie tentokrát neprialo a ako som spomínala viac času sme trávili vnútri ako vonku.  Dlho som uvažovala, či tento príspevok vôbec zverejním, lebo najskôr som s fotkami nebola moc spokojná, lebo naozaj každá jedna prechádzka veterným počasím bola pre mňa utrpením.

Alex by sa najradšej nosil na rukách alebo schovával sa mi pod kabát a ja som ho samozrejme nevládala nosiť, keď ho nosil tatinko tak zase nemal kto fotiť hehe. A takto to bolo každý deň počas tých pár dní čo sme si mohli užívať horského vzduchu a krásnej prírody.

S odstupom času ako pozerám na fotografie, pamätám si každý jeden moment akoby to bolo včera. Nešťastný Alex, ktorý by najradšej celú dovolenku strávil v detskom kútiku na hoteli a my sklamaní rodičia z jeho neočakávaného správania.

Snažili sme sa najviac ako sme mohli, aby sme vyhoveli jeho požiadavkám. Prechádzky boli veľmi krátke a len v blízkosti hotela, kde sme vyhľadávali závetria a na každom pol metri som mu robila snehové gule, aby mal aspoň z niečoho radosť;je to už za nami a verím, že nabudúce si to užijeme viac.