Splývame s prírodou

Tatino má konečne po skúškovom a mohli sme sa vybrať na spoločnú prechádzku, ktorú som  plánovala spojiť s fotením drobca, keďže sme dlhšiu dobu nefotili. Dnešný outfit bol jasný, chcela som mu obliecť posledný krát Zara kabátik, ktorý sme si akosi nestihli poriadne užiť napriek tomu, že sme ho mali dve zimné sezóny. Buď bola moc zima, alebo teplo alebo nebolo ho kam obliecť. Dnes som mu dala poslednú šancu a ďalej bude robiť radosť niekomu inému.

Občas sa nájdu kúsky v Alexovom šatníku, ktoré nenosí tak často, ale zároveň sa s nimi neviem akosi rozlúčiť. Poznáte to aj vy? Najradšej by ste boli, aby niektoré druhy oblečenia rástli s vaším dieťaťom. Tak tento kabát ním pre mňa je, už rok mám na pozadí fotografiu drobca v ňom a bolo mi úplne jedno, že bolo leto a Alex v zimnom oblečení.

Práve táto fotografia má pre mňa veľkú cenu, lebo som ju fotila ja. Tatino mal v tom čase skúškové, tak som sa vybral s krpcom aspoň na ulicu pozrieť psov, že sa pokúsim o pár záberov. Bolo to prvýkrát, čo som len tak sama vybrala a asi aj posledný.