Slovenské trio

Ani neviem akou náhodou sa mi podarilo, nakombinovať až 3 slovenské firmy do jedného outfitu, to tu ešte nebolo. Pokračujeme s príspevkami o slovenskej výrobe, tak nám to sem celkom zapasuje, aj keď tentokrát sa nebudeme venovať ani jednej značne. Prečo? Lebo MinnySkinny sme vám predstavili len nedávno tu a Lemur ste už tie mali možnosť bližšie spoznať vďaka príspevku tu.

Do tretice nám tu ostal LOW FAT kids, ktorému sa určite povenujeme v samostanom príspevku s novým outifom a dúfam, že aj s krásnymi fotkami. Len všetko potrebuje čas, takže kto si počká, ten sa dočká, som si istá, že sa je načo tešiť, ešte máme pred sebou kopec zaujímavých značiek, ktoré čakajú na nášho malého modela.

Občas si dáme takéto outfitové „vsuvky“, akým je tento príspevok, kedy sme Alexovi sľúbili, že pôjdeme pozrieť ryby, hoci sme žiadne nevideli, za to výlet to bol krásny, zopárkrát nám popršalo, ale Alexovi sa veľmi páčilo, vtedy som si uvedomila, aké prežívame momentálne krásne obdobie, užívame si rodinné chvíle, ktoré sú naozaj najlepšie strávené niekde v prírode.

Zbožňujem ten kľud, vietor vo vlasoch, sledovať drobca, ako je neskutočne spokojný, že nepotrebuje hračky, stačí mu kúsok konára, kamene, voda a my. Sedeli sme spolu s tatom, sledovali ho a spomínali na časy, keď bol ešte bábo, uvedomili sme, že ten čas tak letí a čím viac letí, tým viac sme naplnení láskou a tak strašne moc šťastní, že vám to tu neviem ani opísať.

Slová naozaj netreba, stačí pohľad na svoje dieťa a zrazu ste úplne inde, verím, že pri sledovaní fotiek vás aspoň trošku privedieme na pocity aké sme v daný moment prežívali my sami.