Slovenská premiéra filmu Všetky moje deti s Mariánom Kuffom sa blíži!

streda-300x300-koncept-2-8142028Už o pár dní zažijeme slovenskú premiéru filmu VŠETKY MOJE DETI. Na slávnostnú premiéru sa chystá aj štáb spravodajcov z RTVS a tak možno uvidíme, v ako prijali film prví diváci. Na pódiu sa spolu s tvorcami filmu predstaví aj kapela z osady, talentované deti a jeden z hlavných protagonistov filmu Stano. Produkčná spoločnosť MEDIA FILM krátky záznam z premiéry zverejní aj na stránkach filmu Všetky moje deti.

Na novinárkej projekcii jedna z prítomných povedala: „Ten, kto si príde tento film pozrieť do kina, von z kina už vyjde ako „iný človek“. Ak má niekto len kúsok srdca, nemôže ho to nechať chladným a ľahostajným.  Mnohé veci som začala vidieť ináč.“  Každopádne, film stojí to za to a je plný zaujímavých príbehov, dramatických zmien, emotívnych zážitkov, ale predovšetkým výzva pre všetkých nás, kresťanov…   Pozrite si film a rozmýšľajte spolu s ostatnými! Na stránkach je aj blog a priestor pre Vaše názory.

Kde si môžete film pozrieť? Kedy a kde si môžete film pozrieť sa dočítate v rubrike Kde v kine (už je tam prehľad kín a program na prvý týždeň). Po poroznosti dávame predovšetkým možnosť diskutovať s tvorcami filmu:

Chcete si film odniesť domov? Objednajte si DVD. Zakúpením DVD s filmom „Všetky moje deti“  môžete podporiť  činnosť  farára Mariána Kuffu. A určite si pozrite aj trailer.