Skrytá kamera natočila ducha! Zábery, ktoré naháňajú strach a vyrážajú dych. Toto je len pre silné povahy…

Veci medzi nebom a zemou, tajomno, duchovia, nemŕtvi a samozrejme neidentifikované lietajúce objekty, skrátene UFO; to všetko zaujíma človeka od nepamäti. Mnohokrát si ľudia sami vytvárajú hrôzostrašné historky, aby si spríjemnili čas pri táboráku, pred spaním, alebo len tak pre spestrenie inak nudného dňa.

Sú však dôkazy, ktoré jasne hovoria o existencii mimozemského života, alebo prítomnosti duchov a tajomných síl. Zástancovia reality, podľa ktorej možno úplne všetko vysvetliť, však tvrdia opak; duchovia nie sú, lebo my ich nevidíme, čo znamená, že ich nevidí nikto. Hlboko sa mýlite, existuje skupina ľudí, ktorí sú veľmi citliví na prítomnosť „bytostí“ z onoho sveta, vedia s nimi rozprávať a niekedy im môžu aj pomôcť nájsť pokoj.

Týmto ľuďom sa hovorí ,,médium“ a pre niektoré naozaj nešťastné duše sú jedinou šancou, aby mohli opustiť tento svet.

Druhou skupinou nemenej citlivou na tajomné veci medzi nebom a zemou sú deti. Na tie, žiaľ okolie často krát nedá povedať. Keď totiž dieťa hovorí, že v kúte vidí stáť nejakú smutnú alebo zlostne vyzerajúce pani, ktorá cerí zuby, ostatní si myslia, že dieťa má len bujarú fantáziu.

V dnešnom videu vám prinášame dôkaz, že duchovia skutočne existujú.

Priateľ jednej mladej dievčiny už nemohol vydržať jej neustále nočné budenie a prevaľovanie sa. Preto sa rozhodol a nainštalovať do spálne kameru. Čo natočila, uvidíte sami na ďalšej strane. Máte vy nejaké osobné skúsenosti s duchmi?

VIDEO

Zdroj:  wostrej.cz