Šesť znakov, ktoré prezradia, že ste sa stretli s človekom z vášho minulého života. Nebudete veriť, ale hneď budete vedieť o koho ide…

Myslíte si, že tento život je to jediné, čo na svete prežijete? Alebo je Vaša myseľ natoľko otvorená, že pripúšťa existenciu minulých či budúcich životov? Hovorí sa, že duša človeka neumiera, zrodí sa znovu v novom tele, na inom mieste a v inom čase. Veriť v takúto večnú existenciu je však pre mnohých neprípustné. Tí, ktorí sú však natoľko otvorení, že túto možnosť nezavrhujú už vo svojom terajšom živote, možno stretli človeka, ktorý bol pre nich niečo viac. Mali pocit, ako by sa už stretli, akoby sa celé roky poznali, napriek tomu, že sa videli prvýkrát. Ako spoznať, že niektorá osoba nás sprevádza už z minulých životov?

Pohľad do očí

Pri prvom stretnutí Vám to môže prezradiť aj obyčajný pohľad do očí. Pokiaľ máte pri takomto pohľade pocit, že daný človek Vám rozumie. Máte pocit, že Vaše osudy sú prepojené. Takýto pohľad do očí pri prvom stretnutí s cudzím človekom môže byť neraz nepríjemný. Ak ste sa však už kedysi veľmi dávno stretli, bude to ten najlepší pocit na svete. Už po zoznámení si budete môcť rozprávať o čomkoľvek celé hodiny, alebo naopak dlhé minúty sedieť bez slova, bez toho, aby Vám to bolo nepríjemné. Rozumieť si budete aj bez slov …

Emócie

Človek stretáva nových ľudí pravidelne. Ak však stretnete niekoho z minulého života, bude toto stretnutie neobyčajné. Budete cítiť, že ide o niečo viac, emócie, ktoré nebudete vedieť presne identifikovať. Už po prvých dňoch Vám táto osoba zapadne do života tak, že na ňu nikdy nezabudnete. Teda aspoň v tomto živote …

Máte veľa spoločného

S osobou z minulého života budete mať pravdepodobne veľmi veľa spoločného. Ak hral tento človek v minulosti vo Vašom živote dôležitú úlohu, zrejme toho aj v tomto živote zdieľate veľa. Budete mať rovnaké záujmy, možno rovnakú prácu, rovnaké hodnoty a ciele. To jednoducho spoznáte.

Budete zo seba čítať ako z knihy

Vo Vašom vzťahu budú slová neraz zbytočné. Budete si rozumieť aj bez nich. Nebudete musieť presne popisovať, ako sa cítite, čo Vás nahnevalo, alebo naopak potešilo. Ten druhý človek to pochopí aj bez toho, aby ste mu to museli vysvetľovať. Toto prepojenie totiž pretrváva už z minulého života, a preto si budete dokonale rozumieť.

Čas nehrá žiadnu rolu

S priateľom z minulého života si užijete skutočne pekné chvíle, pri ktorých čas nebude znamenať nič. Realita pre Vás stratí význam a neraz sa zrazu ocitnete, že spolu trávite už dlhé hodiny a ani ste si to neuvedomili. Veď pre večnosť je čas relatívny pojem.

Spojenie na diaľku

Aj keď na toto spojenie možno nikdy neprídete, je veľmi pravdepodobné, že bude skutočne existovať. Ak sú Vaše duše prepojené už z minulých životov, potom medzi nimi existuje isté spojenie, ktorému nie sme schopní porozumieť. Prejavuje sa navonok „absolútnymi náhodami“. Môžete byť tisíce kilometrov od seba, no zrazu sa v noci bezdôvodne prebudíte, pretože Váš priateľ na druhom konci sveta zažil niečo, čo zasiahlo do jeho života. Alebo sa len v rovnaký čas pozriete na hodiny, pričom ste každý na druhom konci mesta.

Stretli ste vo svojom živote takého človeka aj Vy? Kto to je? Podeľte sa o to s nami do komentárov.

Zdroj: prosvet.cz