Reštartuj svoj život

Reštartuj svoj život s Božím slovom. Začíname 19.9.2016

V Spoločenstve pri Dóme sv. Martina sme pripravili pre teba dvojmesačný seminár, ktorý prebieha u teba doma, a ktorý ti môže pomôcť začať, obnoviť alebo zlepšiť tvoj vzťah s Bohom. Rozumieť Pánovi, jeho zámerom a plánom s naším životom je začiatok naplneného života. Prijať do svojho srdca jeho zámery a plány s nami je kľúčom k naozaj úspešnému životu.

Pán nepozerá na náš život očami tohto sveta. Život iba pre vlastný úspech je mu cudzí. Jeho život z ľudského pohľadu skončil katastrofálne. Bol ukrižovaný, zomrel, keď bol na vrchole síl. Potom však vstal zmŕtvych a jeho smrť zachránila mnohých. Toto je úspech. Byť verný Bohu, nech sa deje čokoľvek.

Tvoj život sa reštartuje ak budeš tráviť s Pánom čas. Iná cesta neexistuje. Čo robíš s tvojím časom, ako ho tráviš, je vyslovene na tebe. Nikto nemá v tomto na teba „páku“. Denne byť s Pánom je tvoje rozhodnutie. My ti chceme pomôcť, aby si neprestal po pár dňoch.

Zaujímavé aktivity

Obsahom Reštartu je niekoľko aktivít, ktoré keď budeš s nasadením a úprimne plniť, pomôžu ti reštartovať tvoj život. Základom je každodenné stretnutie s Bohom pri čítaní Božieho slova. Ide o výzvu prečítať denne dve kapitoly z Biblie. To ťa bude stáť 10 minút tvojho života denne.

Každý pondelok ti ponúkneme Inšpiratívne video, ktoré trvá maximálne 5 minút a pokúsime sa ti predostrieť témy, ktoré ťa povzbudia v ďalšom čítaní. Každú stredu ti ponúkneme Rhema video, v ktorom ti niekto z nás povie, čo ho oslovilo v Biblii. To bude trvať maximálne 3 minúty.

Biblické témy aj na Strede alebo v mobile

Okrem tohto, môžeš chodiť na naše modlitbové stretnutia s názvom STREDA, ktoré sú v Istropolise v Bratislave a začínajú o 18.30. Tu ti ponúkneme témy, ktoré ti pomôžu lepšie porozumieť Biblii a pomôžu ti vytvoriť pravidelný návyk denného stretnutia sa s Ježišom Kristom pri modlitbe a čítaní Jeho slova.

Tieto témy budú postupne uverejňované ako audio súbor s približne týždňovým oneskorením na www.martindom.sk. Pohodlne si ich tak môžeš vypočuť vo svojom mobile počas cesty autom, v MHD, vlaku alebo doma.

Prihlásenie

Prihlás sa na tomto linku k pravidelnému odberu videí a pošleme ti ich priamo do tvojej e-mailovej schránky. Takto na ne nikdy nezabudneš. Môžeš ich tiež pravidelne sledovať na V Spoločenstve pri Dóme sv. Martina pre Teba pripravili dvojmesačný seminár, ktorý prebieha u Teba doma a ktorý Ti môže pomôcť začať, obnoviť, alebo zlepšiť Tvoj vzťah s Bohom!