Reflexná terapia

Reflexná terapia patrí medzi holistické metódy, čiže poníma telo ako celok a snaží sa dostať k príčine problému a napomôcť tak telu k uzdraveniu. Pre dosiahnutie dobrých výsledkov je potrebná účasť klienta.

Ľudské telo môžeme prirovnať k úžasnému stroju, kde všetky súčiastky pracujú spoločne v prospech celku. Bohužiaľ negatívne účinky životného štýlu, nesprávnych našich postojov, presvedčení, emócií túto činnosť narúšajú a spôsobujú tak nerovnováhu v rôznych častiach nášho tela.

Čo Vám reflexná terapia môže poskytnúť?

Najvýznamnejším prínosom reflexológie je schopnosť redukovať stres a navodzovať hlboké uvoľnenie. V uvoľnenom stave telo lepšie funguje a má tak možnosť samoliečby. Ďalším pozitívnym účinkom je zlepšenie krvného obehu, ktorý očisťuje telo od toxínov a nečistôt. Prospešne pôsobí i na nervovú sústavu, celkovú harmonizáciu a revitalizáciu.

Pre koho je určená ?

V reflexnej terapii neexistujú žiadne hranice, či obmedzenia. Keďže RT nemôže uškodiť, všetci sa môžu tešiť z jej pozitívnych účinkov. Jedinou hranicou je prach bolestivosti každého klienta.

Reflexnú terapiu dopĺňam reponáciou chrbtice, ďaľšími holistickými metódami, výživovým doporučením a poprípade bylinnými preparátmi

Chcete sa objednať na Reflexná terapia?

loader-6302334