Recept na tibetský elixír mladosti! Táto zázračná tinktúra omladí organizmus až o 16 rokov.

Táto tinktúra zvyšuje pružnosť krvných ciev, zabraňuje infarktu srdca a mozgu, tvorbe nádorov, paralýzy a aterosklerózy. Zlepšuje zrak, omladzuje telo, odstraňuje tuk, oplachuje usadeniny vápnika a zrýchľuje metabolizmus. Tinktúra má aj diuretický účinok, posilňuje a zmierňuje bolesti.

Príprava cesnakovej tinktúry

Cesnak rozdrvíme na kašu pomocou drevenej alebo porcelánovej lyžičky, nalejte spiritus. Zatvorte vo fľaši a nehájte v tmavom a chladnom mieste po dobu 10 dní (neuchovávajte v chladničke). Po 10 dňoch vypustíte tekutinu do poslednej kvapky a nalejte do sklenenej fľaše alebo nádoby a umiestnite v tmavom a chladnom mieste na ďalších 4 dní. Tinktúra je pripravená.

Liečba

Liečba trvá 12 dní. Každá dávka kvapiek by mala byť podávaná s kyslým mliekom, cmarom alebo kefírom (len veľká lyžica). Vezmete si tinktúru trikrát denne, pri každom zvýšení množstva kvapiek o 1. Začnite od 1 kvapky, až kým nedosiahnete 15. Potom zoberiete 15 kvapiek znova a znižujeme ich až do 1. 11 a 12 deň vezmite 25 kvapiek tinktúry 3 krát denne.

Liečbu môžete robiť každý rok!