RECENZIA: Vôňa london queen od Elite models

Neviem či mám toľko šťastia ale vyhrala som ďalšiu Giveaway a túto vôňu, tak sa s Vami podelím o pocity 🙂 Inak, kto sa ešte neprihlásil do Giveaway, tak pravo v menu nájde odkaz 🙂 A myslím, že ochvíľu sputím aj ďalšiu 🙂 No prejdime k vôni.

Vôňa je uložená v takejto krabičke: 

img1079-6741818

Krabička sa leskne a tak, mne osobne sa nepáči, je taká moc „šialená“ a to neni pre mňa, ja som skôr na také elegantné obaly a ták. Takže obal nič moc :/

img1081-3744820
img1082-7058652

O to viac som bola nadšená z flakonika, je naozaj nádherný, má pekný tvar,  zaujímavý uzáver a peknú farbu, tento flakonik už na mne zanecháva ten elegantný dojem .

Vôňa je kvetinová, keďže sa niak nevyznám vo voniach tak sem napíšem čo píše výrobca: „Vyskúšaj dynamickú vôňu tohto cool mesta s London Queen, živú, zmyselnú vanilkovú vôňu postavenú na ľahkých kvetinových a návykových ovocných nótach. Trio z mandarínky, bergamotu a maliny najskôr dodá iskrivú vitalitu. Potom ťa okúzli zmyselné srdce zo slivky, jazmínu a exotickej tahitskej tiary. Teplé tóny vanilky a benzoinu zmiešaného s pižmom tvoria príťažlivý základ.“

Ja len môžem povedať, že je to naozaj nádherná vôňa, krásna kvetinková, tak trošku výraznejšia, neni taká jemnučká, vôňa vydrží skoro celý deň a to je len toaletná voda, dokonca v dm-ke som ju videla okolo 5 €, že stojí, tak si myslím, že sa vyplatí, tak keď budete nabudúce kupovať niaku vôňu, tak skúste ovoňať aj túto a možno, že ju aj kúpite. 

Inak ako ste začali nový školský rok ? 🙂