RECENZIA: Čistiaca kefka SkinPro od Oriflame

Ahojte! Dnes som si pre vás pripravila recenziu na čistiacu kefku SkinPro od Oriflame. V poslednej dobe je okolo týchto „kefiek“ boom a tak nezaostal ani Oriflame, ak ste premýšľali, či kúpiť alebo nie, verím, že dnes vám ju troška priblížim a popíšem mínusy a plusy. 🙂 Poďme teda na to.

Kefka sa nachádza v krabičke s malým čiernym obalom, ktorý bude super pri cestovaní. Dajú sa nastaviť 2 rýchlosti, čo určite oceníte pri čistení pleti. Kefka má za úlohu rýchlejšie vyčistenie do hĺbky a to lepšie, ako pri manuálnom čistení. Pleť má zostať vyhladenejšia, žiarivejšia a zjednotená. 

1-5927172 2-8899545

Ale ako je to naozaj ? Čo sa týka týchto kefiek, vždy som sa bála, aké tvrdé štetinky sú na kefke. Musím uznať, že táto je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Čistenie bolo veľmi príjemné, vydržala by som si pleť čistiť takto aj polhodinu! 🙂 Pleť po vyčistení nebola vôbec podráždená, bola úplne čistá a jemná na dotyk. Musím uznať, že je to oveľa lepšie ako čistiť pleť manuálne, pretože, nestrávite v kúpeľni polhodinu a pleť máte dokonalo vyčistenú a malá čerešnička na konci, bude vám to naozaj príjemné a bude vás to baviť! Veľké plus je aj cena – 24,99 € je oveľa menej ako za podobné kefky od iných značiek. 

3-3147659 4-4037463

PS: Ak si chcete fotky priblížiť, stačí na ne kliknúť 🙂

Čo hovoríte na kefku ? Vyskúšali by ste ju ? 🙂