Proroctvo slávneho Nostradama na rok 2018: V Európe dôjde k hrozivej katastrofe. Toto sa nezastaviteľne blíži…

Rovnako ako Vanga, aj Nostradamus bol jedným z najvýznamnejších prorokov, ktorého vízie sa začali s odstupom času napĺňať. Čo podľa neho svet čaká v tomto roku?

Nový rok je tu a s ním aj nový začiatok plný očakávania a predsavzatí. Lenže aj to neznáme má svoju odvrátenú stranu. Strach z neznámeho. Čo nás čaká? Čo bude? Toto pred rokmi neriešila len bulharská veštica Vanga, ale ešte pred ňou aj významný prorok Nostradamus.

Hovoríte si, že sú to len ďalší povedačky? Možno. Nostradamus však už v minulosti predpovedal udalosti, ktoré sa potom v osudný okamih skutočne stali. Jednou z nich je krutovláda Adolfa Hitlera v čase 2. svetovej vojny a ďalšie napríklad teroristický útok 11. septembra 2001. A čo teda príde podľa múdreho Nostradama tento rok?

Všetko nasvedčuje tomu, že nasledujúce udalosti vyvrcholia 3. svetovou vojnou. Tá začne vo Francúzsku a potrvá dlhých 27 rokov. Konkrétne v roku 2018 má však dôjsť k výbuchu talianskej sopky Vezuv. Prírodná katastrofa však neminie ani Spojené štáty americké. Na západnom pobreží má dôjsť k ničivému zemetraseniu, ktoré bude mať pre celú Ameriku fatálne následky…