Pripravte si párty výzbroj! Veselica začína!

Párty look si žiada výstrednejšie a extravagantnejšie kúsky. No aj v tomto prípade platí, že menej je viac! Preto sa nevyzdobte všemožnými glitrami, flitrami, umelými maxi mihalnicami či očnými tieňmi á la Martinka z Turca. Stačí si vybrať časť tváre, ktorú by ste chceli na dnešnej tancovačke zvýrazniť, a hor sa do skrášľovania! Niekomu pristanú výrazné rúže, iné môžu vsadiť na zvodné mačacie oči. Každopádne myslite na to, čo všetko si „vyfarbíte“ to si budete musieť na parkete ustrážiť. A viete ako to býva v horúcej sále, medzi rozpálenými tancujúcimi telami a v žiare reflektorov.

Nezabudnite si make-up starostlivo poistiť. Vyskúšajte podkladový krém My Payot Super Base . Tento primer slúži na vyhladenie nepravidelností pleti, ale aj ako podklad pod make-up. Tiež sa postará o zjednotenie pleti, stiahnutie pórov a rozjasnenie pleti. Na tvár môžete ešte aplikovať jemnú hydratačnú hmlu My Payot Brume Éclat , ktorá pleť hydratuje a zafixuje. Pôsobí totiž ako ochranný štít pleti, ktorý zachytáva škodlivé účinky znečisteného prostredia. Nezabudnite ju pribaliť do kabelky aj na párty, určite sa zíde.

Vytvorte si miesto aj pre:

  • Vreckovky: Obyčajných papierových vreckoviek nikdy nie je dosť.
  • Deodorant: Dávajte si pozor na biele škvrny na tričku. Skúste zvoliť nepriehľadný, ale účinný deodorant, ktorý nezanecháva stopy. Pre tie, ktoré potrebujú zakamuflovať spotené mapy, odporúčame zvoliť čierny outfit.
  • Mini voňavku: Perfektná úprava vzhľadu niekedy nestačí! Nezabúdajte na príťažlivú jemnú vôňu, ktorá dodá vášmu looku šmrnc.
  • Kvapky do očí proti začervenaniu: V prípade, že by zaúradoval zafajčený priestor a alkohol.
  • Odličovacie obrúsky: Neustále nanášanie vrstiev na make-up nie je dobrý nápad. Pokiaľ ho chcete obnoviť, je lepšie použiť rýchle odlíčenie a opätovné nanesenie hydratačného krému a púdru.
  • Krém na očné vrásky: Vyskúšajte Payot Liss Filler . Tento zmizik na vrásky ich okamžite vyhladí.