Pridajte sa k púti za kňazov

rail-1209280_960_720-300x261-1465845Aj na začiatku októbra sme si pre vás pripravili výber troch hodnotných kresťanských podujatí. Zaujímavú ponuku si dnes nájdu muži, umelci, ale aj každý, kto má na srdci úmysel modliť sa za kňazov vo svojom okolí. Informácie o týchto, ale aj ďalších hodnotných kresťanských podujatiach nájdete na VÝVESKA. SK, internetovom portáli, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje!

1. Boží bojovník – kurz mužskej spirituality a otcovstva (od 6. 10. 2016)

Účastníci kurzu sa budú stretávať deväť štvrtkov po sebe v bratislavskom UpeCe. Odznejú témy ako bojovnosť, zrelosť muža, povolanie k otcovstvu a mnoho iného. Prvé stretnutie štartuje už vo štvrtok 6. októbra. Kurz bude viesť o. Rastislav Zelenay, ktorý pracuje v tejto oblasti už osemnásť rokov a je autorom piatich publikácií na tieto témy.

2. Púť za kňazov (8. 10. 2016)

Možno ste už aj vy počuli o 40. – dňovej reťazi pôstu a modlitieb za kňazov. Jeho súčasťou je aj púť za kňazov, ktorá sa uskutoční 8. októbra v Šaštíne. Už od rána bude pripravený bohatý program: krížová cesta za kňazov, moderovaná adorácia, sv. omša, ktorú bude celebrovať Mons. František Rábek, chvály s MZK band, prednáška o. Martina Kramaru a mnoho iného.

3. Umelecký víkend so zameraním na vnútorné uzdravenie (7.10. – 9.10. 2016)

Počas tohoto víkendu môžu ľudia, ktorí majú radi umenie skúmať to, či má umenie vplyv na sebapoznanie a vnútorné uzdravenie. Ako vnímame Boha a ako seba? Hovoriť k vám bude Helga Pavelková, ktorá absolvovala Školu vnútorného uzdravenia a modlitby Elijah house vo Viedni. Pozývame teda všetkých, ktorí majú záujem o umenie a jeho vplyv na naše vnútro.

Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje!