Preži pôst plnohodnotne…

V Katolíckej cirkvi už naplno prežívame obdobie pôstu. Aj preto máme dnes pre vás na výber 3 zaujímavé kresťanské podujatia, ktoré vám môžu pomôcť prežiť tento čas plnohodnotnejšie. Viac sa už ale dozviete z výberu podujatí internetovej stránky VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. OHNE STRETNUTIA SNÚBENCOV 

Všetkých snúbencov a mladých, ktorí uvažujú nad vstupom do manželstva pozývame na víkendovku do Melčíc-Lieskového. Program sa začne v piatok 10. marca a potrvá až do nedele 12. marca. Po absolvovaní tohto stretnutia zároveň dostanete certifikát, ktorý môže slúžiť ako doklad o príprave na prijatie sviatosti manželstva.

2. PÔSTNA DUCHOVNÁ OBNOVA 

Túžite si počas tohto pôstneho obdobia obnoviť svoj vzťah s Bohom? Tak vás pozývame na pôstnu duchovnú obnovu do Kláštora bosých karmelitánov. Obnova sa uskutoční od 10. – 12. marca v Košiciach – Lorinčíku. Celé stretnutie bude duchovne viesť o. Dušan Hricko OCD. Témou duchovnej obnovy sú slová 34. žalmu: “Skúste a presvedčte sa, aký dobrý je Pán”.

3. MODLITBY ZA UZDRAVENIE: “RADOSŤ Z EVANJELIA” 

Pôst by nemal byť len o utrpení, ale aj o radosti. Preto vás pozývame okúsiť skutočnú radosť z evanjelia. Zažiť ju budete môcť aj na najbližších modlitbách za uzdravenie, ktoré sa uskutočnia v sobotu 11. marca od 14:30 v Centre novej evanjelizácie Jána Pavla II. v Beckove. Témou stretnutia je myšlienka: “Radosť v samote”.