Preži advent naplno

Túžite sa počas adventu aspoň na chvíľku zastaviť a duchovne načerpať? Na výber vám ponúkame tri hodnotné podujatia, ktoré sa vás budú snažiť aspoň o kúsok priblížiť viac k Bohu. Dnes sme si pre vás pripravili jednodňovú duchovnú obnovu, svedectvo a chvály a na záver víkendovku pre mladých mužov. To a ešte omnoho viac sa už ale dozviete z výberu podujatí VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. ZÓNA ADVENTNÉHO POKOJA

Ak sa túžite uprostred predvianočných príprav len tak stíšiť, v prítomnosti Boha, tak nasledujúca pozvánka bude určená práve pre vás. Duchovné stretnutie “zóna ADVENTNÉHO POKOJA” sa uskutoční každú nedeľu počas adventu, a teda aj v nedeľu 11. decembra. Stretnutie začne od 16.30 a bude trvať do 18.30 v priestoroch Teologickej fakulty na Hlavnej ulici v Košiciach. Podľa slov organizátorov sa môžete tešiť na “možnosť zastaviť sa v predvianočnom zhone, pookriať a načerpať nové sily”. Tešia sa na vás Augustiniáni, Južania a spoločenstvo sv. Michala Archanjela.

2. UZDRAVENIE (NIELEN) Z RAKOVINY 

Keď mala 19, dozvedela sa, že zomiera. Lekári jej povedali, že následkom rakoviny nikdy nebude mať deti. Dnes je manželkou, matkou a aktívnou obhajkyňou života a rodiny. Okrem všetkých iných aktivít hlavne svedčí o Božej moci. Prídťe si vypočuť osobné svedectvo o udzravení (nielen) z rakoviny Renáty Ocilkovej. Svedectvo odzneje na decembrovom otvorenom stretnutí spoločenstva Pavol v Minoritskom kostole v Levoči – v piatok 9. decembra od 19. 00 do 20:30 hod. Okrem toho sa môžete tešiť aj na hudobného hosťa: Lamačské chvály.

3. DUCHOVNÁ OBNOVA: “PÁN JE MôJ PASTIER”

Všetkých mladých mužov vo veku od 17 do 30 rokov pozývame na duchovnú obnovu, ktorá je určená pre tých, ktorí chcú stráviť čas s Pánom a prehĺbiť svoj život viery a dôvery v Božie prisľúbenia. Pán je môj pastier” (Ž 23), je téma, ktorú pripravili verbisti: P. Igor Kráľ a Milan Toman. Miesto a čas obnovy bude 9.-11. december 2016, v Misijnom dome Arnolda Janssena v Bratislave-Petržalke.

Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.