Prednáška Sv. Augustín: Miluj a rob, čo chceš a Prvá adventná nedeľa

Vonku je už chladno, niekde už aj nasnežilo. Od Adventu nás už delí len niekoľko dní a zopár zaujímavých podujatí.

Farnosť Poprad pozýva na prednášku: “Sv. Augustín: MILUJ, A ROB, ČO CHCEŠ!” Prednášať bude Juraj Pigula – Predstavený Rehole sv. Augustína na Slovensku. Prednáška sa uskutoční 25.11.2015 v Poprade. Juraj Pigula bude slúžiť večernú svätú omšú o 18.30 v kostole Cyrila a Metoda na sídlisku Juh v Poprade. Po svätej omši bude nasledovať prednáška a autogramiáda s Jurajom Pigulom v kníhkupectve Aletea oproti kostolu.

Vo štvrtok 26.11.2015 od 17.15 sa v Konkatedrále svätého Mikuláša v Prešove otvorené stretnutie z názvom Duchovný boj a médiá. Hosťami budú o. exorcista Jozef Maretta a brat Filip. Stretnutie začne prednáškou brata Filipa na tému: Kresťan a médiá o 17.30. Po prednáške bude nasledovať svätá omša o 18.00. Po svätej omši sa bude konať prednáška o. Marettu na tému: Duchovný boj a médiá. Otvorené stretnutie sa koná pri príležitosti 2. výročia projektu Misiefilmom.

Srdečne Vás pozývame na benefičný koncert, výťažok ktorého bude použitý na pomoc nevyliečiteľne chorým a zomierajúcim v Hospici Milosrdných sestier v Trenčíne. Koncert, kde hlavným hosťom bude speváčka a gitaristka Eva Henychová sa bude konať v Piaristickom kostole v Trenčíne dňa 29. 11. 2015 (nedeľa) o 14.00 hodine. Koncert je sprievodným podujatím celoslovenskej verejnej zbierky: Pomoc Hospicu Milosrdných sestier v Trenčíne.