Praha: Tukany v Rajskej Záhrade

Rajská záhrada je súčasťou Riegrovych sadov v Prahe o ktorých sme písali v poslednom príspevku (link). Je to ohradený areál, kde nie je povolený vstup so psíkmi, pýši sa malým vodopádom, krásnou flórou a pokojnou atmosférou. Ak by sme mali viac času, rozhodne krásne miesto na piknik a relax.

Ťažko vôbec vysvetliť, ako sa dostať priamo do záhrady, ale určite ju nájdete, je pri veľkej tehlovej budove, myslím, že to bola škola, od spomínaného ihriska to bola úplne opačná strana parku. Hlavným vstup je z Ulice Vlkova. 

V spodnej časti parku nájdete ďalšie detské ihrisko, oplotené športové ihrisko s bežeckou dráhou a sprchami, ako aj kaviareň, ktoré sme my akosi prehliadli.

Približne v strednej časti areálu je exteriérová posilovňa, miesto pre petanque a hracia plocha na pingpong. Aby sme príspevky o Prahe oživili trošku outfitovými vsuvkami, máme pre vás family outfit. Aj keď nemáme spoločné fotky, tak máme aspoň spoločný look. Neviem, či by som bežne chodila po meste takto oblečená, ale na výlete mám rada pohodlné veci a aspoň všetci vedeli že patríme k sebe.