Povianočná diéta: Vďaka tejto nenáročnej diéte schudnete až 5 kg za jeden týždeň. Zvládne ju držať naozaj každý!

Vyskúšajte túto diétu, ktorá vlastne ani nie je diétou v pravom slova zmysle. Žiadne hladovanie ani špeciálne polievky či nápoje. Aby bol účinok ešte lepší, mali by ste počas tohto stravovanie pravidelne cvičiť.

Ako schudnúť 5 KG ZA JEDEN TÝŽDEŇ?

Pred raňajkami
Vytlačte si do pohára polovicu citróna, zalejte vlažnou vodou. Citronádu vypite nalačno, aby ste telo zbavili toxínov a naštartovali metabolizmus.

Po polhodine je čas na raňajky.

Raňajky

Najlepší čas, kedy si dať ovocie, sú práve raňajky. Cukor z ovocia vaše telo ráno potrebuje. Dajte si napríklad dve jablká, dve hrušky, dva pomaranče alebo veľký grapefruit. Čokoľvek, načo máte chuť. Pridajte pár mandlí, lieskových alebo vlašských
orechov.

Obed

Na obed si môžete dať mäso, či už varené, dusené, alebo grilované. Najlepšie je vyhnúť sa chlebu k polievke a tiež prílohám. Skúste si radšej pridať viac zeleniny alebo šalát.

Olovrant

Pár hodín po obede je čas na desiatu.Namiesto sladkosti a pudingov, či koláčov,
si dajte si radšej sezónne šalát. Pridajte štipku soli, citrónovú šťavu a olivový olej.

Večera

Večera je vaša posledná jedlo. Dôležité je, aby ste večerali pred 18-tou hodinou večer. Na večeru si môžete napríklad pripraviť dve vajíčka natvrdo s uhorkou alebo zeleným šalátom a olivovým olejom. Možno vám večera pred šiestou bude najskôr robiť
problémy, ale časom si telo zvykne a budete to považovať za samozrejmosť.

Po večeri

Na večer si pripravte šálku zeleného čaju, ktorý však spolu s vodou môžete piť po celý
deň. Ak budete po 18-tej hodine mať hlad, šálka alebo dve by vás mali zachrániť.