Položte otázku exorcistovi otcovi Marettovi

maretta1-300x198-4625537

Otec Jozef Maretta je známy exorcista a obľúbený autor kníh na tému exorcizmus. Aktuálne otec Maretta plánuje vydanie novej knihy, ktorá bude písaná formou dialógu medzi ním a ľuďmi, ktorí mu kladú otázky.

Erik Zbiňovský, spolupracovník Jozefa Marettu zodpovedný za prípravu knihy, o knihe povedal: “Chceme sa dozvedieť, s čím konkrétnym sa ľudia v dnešnej dobe v súvislosti s témou exorcizmu stretávajú a aké problémy ich trápia. Obraciame sa na širokú verejnosť a dávame ľuďom možnosť položiť otázky a nachádzať odpovede.

Svoje otázky môžu ľudia posielať na mailovu adresu – otazky.exorcizmus@gmail.com. Všetky zaslané otázky, otázky zo seminárov “Zbav nás Zlého” a aj jednodňových akcií “Duchovný boj“, sa budú postupne tématicky spracovávať. Otázky bude možné posielať do 30.6. 2015. Po tomto termíne a vyprofilovaní tém sa o. Maretta pokúsi nájsť odpovede. Erik Zbiňovský k príprave knihy dodáva: “Vopred ďakujeme za všetky zaslané otázky. Započaté dielo vkladáme do Božích rúk.. Nech nám v tom Panna Mária pomáha.”

Informoval: Erik Zbiňovský